Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon mit érezhet? Szakítanom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit érezhet? Szakítanom kéne?

Figyelt kérdés
Pár hónapja járok egy fiúval.Én nagyon jól érzem magam vele,és szerintem ő is velem de mégis fura a kapcsolatunk.Mondta hogy sosem volt szerelmes még és szerintem most sem az de ez még nem is baj.Sajnos ritkán találkozunk és ez is nagyon zavar a másik hogy ő nagyon helyes,én csak olyan "tűrhető" kategória vagyok.A szüleinek be sem mutatott még de azt mondja majd később(valószínűleg nyáron).Vajon csak kerüli és nem is akar bemutatni?Mondta hogy már kiváncsiak rám de akkor miért nem?Az utcán a kezem sem fogja.Lehet ennyir szégyell?de akkor miért van velem?

2013. máj. 27. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
nem kell rögtön szakítani, fogd meg te az ő kezét, ha ő nem akarja a tiédet. lehet nem tudja, hogy ezt így ,,illik``
2013. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Télen még 1x ő fogta meg és az nagyon jól esett! Aztán én is így voltam vele és próbáltam én kezdeményezni de elkapta a kezét..
2013. máj. 27. 21:45
 3/3 A kérdező kommentje:
Sőt puszival köszön el.. nagyon ritkán szájra puszival.. de nem nagyon akarom szóba hozni mert ő bármikor találhatna magának ásik lányt sztem de nagyon tetszik. Csak az hogy ilyen velem az utcán még jobban a porba súlyt, hogy ennyire nem akar felvállalni?
2013. máj. 27. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!