Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » "Ha elutasít egyszer az az ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ha elutasít egyszer az az ő hibája, ha kétszer az már a tiéd. " Mi a véleményetek erről? Történettel LENT.

Figyelt kérdés
2 hétig voltam egy lánnyal együtt, 1 hónapig csak ismerkedtünk és aztán második héten hirtelen rám unt és szakítani akart, de előtte álompár voltunk semmi veszekedés minden jól ment és derült égből villámcsapás hirtelen vége. Mindenféle kifogásra hivatkozott, más jön be neki meg mással smárolt őt szereti..stb, Most eltelt 2 hét, az első héten nem köszönt csak állandóan került a suliban is. Viszont most a 2. hét utolsó pár napjában egyre többet kezdett szemezni megint és én szeretem még mindig, de mint a fő kérdés is, hogy "ha kétszer az már a te hibád" Szóval elutasítás után fölösleges újra próbálni? Mert hiányzik és ahogy néztem én is neki, de még időre van szüksége szerintem, mert nem tudja mi a jó.

2013. ápr. 26. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2 heti veszekedés mentes kapcsolt már az álompár! :) Hurrá, akkor nekem már nagyon sok álompárom volt! :D
2013. ápr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

miért lenne a te hibád?

én is jártam már igy szoksor ,hogy ok nélkül lettem elutastiva, egyértelmüen a csaj hülye,nem tudja mit akar

2013. ápr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
álompárom van. ^^
2013. ápr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sokan próbálkoznak nála most és össze van zavarodva, hogy mit tegyen és most szingli, mert nem akar 2 srácot szeretni egyszerre és most lezárt mindent és egyedül van. Ezért gondolom, hogy idő kell neki.
2013. ápr. 26. 19:27
 5/7 A kérdező kommentje:
1 hónapig ismerkedtünk + az alatt a hónap alatt sétáltunk csak nem jöttünk még össze meg nem volt semmi... Az már 1 hónap és 2 hét.
2013. ápr. 26. 19:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Neked sem lehetett még sok kapcsolatod... a konfliktusok általában 3-6 hónap után szoktak jelentkezni, ha még annyit se bírt ki a kapcsolat, aki ti nem voltatok álompár.
2013. ápr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát az is igaz utolsó, de olyan jónak tűnt. Más volt mint a többi lány nem az a pláza cicának öltözött ribi, hanem aranyos lány.
2013. ápr. 26. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!