Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy nagy problémám, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagy problémám, egy hosszú történettel!?

Figyelt kérdés
Szóval kezdem az elején. Van egy srác, szeptember óta tetszik, de mostanra kialakult bennem a szerelem, iránta. A helyzet az, hogy ő mindig figyel engem, néz, szemezünk, és úgy érzem, nem vagyok közömbös számára (a barátnőim is ezt mondták). Szóval egy ideje próbálok minél többet beszélni vele, mert (szintén a barátnőim mondták) addig nem szerethetsz egy embert, ameddig nem ismered. Szóval ahogy beszélgettünk meg minden egyre jobban beleszerettem. Aztán kiderült, hogy neki tetszik egy lány, azóta mióta megismerte, és most kialakulóban van köztük, de a csajnak tetszik egy másik srác is, közben meg a suliban a srác (akibe beleestem) szenved, mert a lány, akibe ő esett bele, meg most le se sz*rja. Én burkoltan elmondtam neki, hogy beleszerettem, ami kb. így hangzott: Remélem tudja az a lány, hogy mit veszíthet, mert még egy ilyen srácot nem talál. Szóval február végén lesz egy sítábor, ahova én is és ő is megy. A barátnőim szerint felfogta, hogy mit akartam neki elmondani, és azt mondták, hogy ha érez irántam valamit, akkor a sítáborban majd kiderül. A kérdésem az, hogy szerintetek van nála esélyem? Ui.: A remény hal meg utoljára...!
2013. jan. 28. 16:18
 1/6 Seila ***** válasza:
Szerintem vigyél óvszert.:D
2013. jan. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez így elég gyengusz utalás volt... Ez csak annyit takart, hogy Te többre értékeled, ami barátságot is takarhat.
2013. jan. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ooo Ott biztos lesz Nagy dugàs
2013. jan. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne utalgass! ha szereteed mond el neki én is úgy ismertem meg a mostani barátnőmet hogy én is utalgattam és semmihez nem vezetett ám amikor már úgy éreztem magam hogy ennek annyi elmondam neki és szerencsére ő neki is bejöttem.És ő is azt mondta hogy tetszik egy srác de aztán most velem jár és a srác is valaki mással :) Szóval hajrá :D!
2013. jan. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ez az "utalás" tipikus baráti vígasztaló duma, szóval kicsi az esély rá, hogy ebből lejön neki az, hogy mit érzel iránta.
2013. jan. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyet jegyezz meg: pasiknak sose utalgass,mert ők aztnem értik.ők azt fogjál fel,amit nyíl egyenesen megmondasz nekik :D
2013. jan. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!