Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdekes a testem. Már kicsit...

Érdekes a testem. Már kicsit földönkívűlinek tartom magam! Egy hosszú történettel jellemzem magam és a "problémámat" mitöl van ez?

Figyelt kérdés

Egy elég "pozítív" de idegesítő dologrol lenne szó.14 éves vagyok fiu.Első három osztályba iskolai szinten úsztam mert olyan iskolába jártam...utána elmentem.Akkor még nemvolt feltünő nekem egyáltalán a testem.5-6. osztályba kezdett kialakulni "magátoL" a mellizmom meg sok érdekes dolog.160 cm vagyok még kisseb voltam és nagyon kemény óriás mellizmom van ahhoz képest,pedig max olyan iskolai szinten fekvőzök.A vállam még érdekesebb nemrég vettem észre először nem is tudtam miaz mert vállamat nem tudtam beveszíteni de valahogy sikerült és két bazinagy izom van rajta.Vállam szélessége meg combom vastagsága ojan mint egy 180 cm magas érett fiúé...Titszta furcsa mert arcom még nagyon gyerekes.Másik dolog sose gyúrtam,nekem nem is lenne szabad.Csak néha otthon kicsit napi 20perc elővettem súlyzot de csak ugy hülyeségböl nem gondoltam komolyan.Jo most kiprobáltam és 2 nap alatt edzettem 6 órát kajálással,gépezéssel együtt így ebböl lett 2szer 1-1,5 óra.Hihetetlen de centikkel nőtt a karom és 2 ér is kijött a bicepszemböl ami másoknak sok idő.Szerintem ez nem normális dolog.Olvastam itt hogy 3-4 hónap kell eredményhez nekem sajnos annyit nemszabad :S

BOCCSI A HOSSZÚ STORY-ért DE MÁR nagyon érdekel hogy most mivan?geenetika?hozzátenném apám 1 paprikajancsi volt ijen korába vékonyka.Meg nem dicsekedni akarok esküszöm hanem ez így volt 50 kg vagyok és egy pár 60-80 kilós osztálytársamat érdekes módon elvertem bírkózásba.Nem az egom beszél most belőlem hanem kíváncsi vagyok...


2010. febr. 1. 18:08
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Ha valaki nagyképűnek tart vagy ilyesmi ne is írjon...Komolyan kérdezem ez genetika vagy mi?Alapbol is meg izmos vagyok gyorsan izomosodok.De hogy ne irigyeljen senki sajnos minden jóban van valami rossz.1 "betegség" miatt nem szabad gyúrnom...
2010. febr. 1. 18:11
 2/33 anonim ***** válasza:
68%

omg!!! te egy farkassá fogsz válni.. tudod, olyan átalakulós farkassá..

az izmaid is azért kezdtek el maguktól nőni, ne aggódj ez természetes nálad! néhány hónapba olyan tested lesz mint egy 20 évesnek, tele leszel izommal, nagyon jól fogsz kinézni. aztán egyszer majd nagyon beteg leszel, jobban mondva belázasodsz, kb 45 fok lesz a testhőmérsékleted, aztán egy hirtelen pillanatban átváltozol farkassá, majd a gondolataidban fogsz beszélni a falkád tagjaival.

eleinte nehéz lesz megszokni a farkassá válásodat, de hidd el jó lesz az! meg kell majd védened az embereket a vámpíroktól, gyors leszel, erős, a sebeid 5 perc alatt be fognak gyógyulni, hihetetlen életed lesz!

2010. febr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
82%
nyehehe elne hidd:)
2010. febr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
am nemtom mitől lehet. majd lehet jön ide valami okos és megmondja, én sajna nem tudom:D
2010. febr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
nem estél át kiskorodban hosszú gyógyszeres kezelésen? Én igen és habár a faterom iszonyat csontsovány volt fiatal és mutterom is, én nagyon gyorsan izmosodom. Szerintem a gyógyszerek okoztak valami mellékhatást (felborították a hormonháztartást).
2010. febr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Nem volt vicces szerintem...De nem a növekedés maitt van.Későn érő típus vagyok és már nekem alapbol növekedés előtt ilyen volt testfelépítésem.Nem csináltam semmit hogy nagy hát-mell-hasizmom legyen.Karizmomhoz meg alapnyi súlyzózás kellet.Combom meg mint 1 focista osztársamé aki vagy 15 kilóva nehezebb.Érdekes módon vádlim az nincs :o de komolyan kissebb a vádlim a karomnál sokkal:O
2010. febr. 1. 18:26
 7/33 A kérdező kommentje:
Nem!Semmi gyógyszer.Oroszok vagyunk félig...Gyerek koromban ott éltem 6 éves koromig utána jöttünk ide.100%ig egészséges életmód...
2010. febr. 1. 18:27
 8/33 anonim ***** válasza:
50%
Vérfarkas leszel,mint az újholdban Jacob.Hát...ez van.
2010. febr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
64%
Ahogy e legelső válaszoló leírta,olyan leszel.Mint az Újholdban(Alkonyat 2.) Jacob.Tök jó lesz,hidd el.Akkor változol majd farkassá,amikor dühös leszel.
2010. febr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:
80%
az 50 kg az nem túl sok,úgy hogy nem vagy olyan vészesen izmos
2010. febr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!