Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdekes a testem. Már kicsit...

Érdekes a testem. Már kicsit földönkívűlinek tartom magam! Egy hosszú történettel jellemzem magam és a "problémámat" mitöl van ez?

Figyelt kérdés

Egy elég "pozítív" de idegesítő dologrol lenne szó.14 éves vagyok fiu.Első három osztályba iskolai szinten úsztam mert olyan iskolába jártam...utána elmentem.Akkor még nemvolt feltünő nekem egyáltalán a testem.5-6. osztályba kezdett kialakulni "magátoL" a mellizmom meg sok érdekes dolog.160 cm vagyok még kisseb voltam és nagyon kemény óriás mellizmom van ahhoz képest,pedig max olyan iskolai szinten fekvőzök.A vállam még érdekesebb nemrég vettem észre először nem is tudtam miaz mert vállamat nem tudtam beveszíteni de valahogy sikerült és két bazinagy izom van rajta.Vállam szélessége meg combom vastagsága ojan mint egy 180 cm magas érett fiúé...Titszta furcsa mert arcom még nagyon gyerekes.Másik dolog sose gyúrtam,nekem nem is lenne szabad.Csak néha otthon kicsit napi 20perc elővettem súlyzot de csak ugy hülyeségböl nem gondoltam komolyan.Jo most kiprobáltam és 2 nap alatt edzettem 6 órát kajálással,gépezéssel együtt így ebböl lett 2szer 1-1,5 óra.Hihetetlen de centikkel nőtt a karom és 2 ér is kijött a bicepszemböl ami másoknak sok idő.Szerintem ez nem normális dolog.Olvastam itt hogy 3-4 hónap kell eredményhez nekem sajnos annyit nemszabad :S

BOCCSI A HOSSZÚ STORY-ért DE MÁR nagyon érdekel hogy most mivan?geenetika?hozzátenném apám 1 paprikajancsi volt ijen korába vékonyka.Meg nem dicsekedni akarok esküszöm hanem ez így volt 50 kg vagyok és egy pár 60-80 kilós osztálytársamat érdekes módon elvertem bírkózásba.Nem az egom beszél most belőlem hanem kíváncsi vagyok...


2010. febr. 1. 18:08
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Na akkor lássuk csak azt a képet:D
2010. febr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Sztem állj le a kokszolással....
2010. ápr. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

hahaha

mekkora poén volt

ritka 1 gyökér vagy hallod...-.-"

2010. ápr. 29. 19:33
 24/33 anonim ***** válasza:
Jó akkor földönkívüli vagy és azért nőttél meg ennyire mert nembírod a Föld légkörét...A ti bolygótokon biztos nincs oxigén és ezért ez felfuj! De nincs gáz mert az egyik haverom is földönkívüli és tök jó fej. Néha hiányzik mikor visszamegy a Mars-ra,de attól még msn-ezünk és webkamerán mutatta már a családját. Több ezren vannak mert ott megállt az idő és nem öregszenek az emberek vagy valami iylesmit morgot.Az a baj hogy ha nemfigyel oda vagy ha ideges akkor marsi nyelven beszél és olyankor szolni kell neki hogy álljál már le! De ha nemhiszed akkor ez a tebajod!:D
2010. máj. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
De elhiszem...AZT HOGY MÉGNAGYOBB GYÖKÉR VAGY TE FOGYATÉKOS-.-"
2010. máj. 1. 21:46
 26/33 anonim ***** válasza:

Szerintem te vagy a fogyatékos :D

Ilyen hülye egy kérdést hogy földönkivüli vagy-e -.-"

Te a Balázs-showban nem az ismerőseid voltak?Tudod akiket elraboltak meg minden...?


És hol laksz? Magyarországon vagy a Dagoba rendszerben? xD

2010. máj. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
De ez egy hasonlat volt te farok...Mert ez nem normális szerintem ennyi...De csak az ilyen nyomi balf*szoknak esik ez le így-.-"
2010. máj. 2. 11:15
 28/33 anonim ***** válasza:

Hát inkább te fogalmaztál hülyén te FÖLDÖNKÍVÜLI...

Nézz már körbe ez most a Föld és nem a Mars ember(vagy mivagy te itt)

Szóval legközelebb normálisan tedd fel a kérdést -.-"

Amugy amit leírtál kicsit se feszités...

De nemtom mire vered magad,nem vagy kigyúrt meg ha nekiállsz edzeni akkor az első "izomcentik" hamar felmennek szóval 2-3 hónap alatt a karod tud nőni 2-3 centit....Legalábbis a Földi embereknél xD

2010. máj. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Képzeld ne mmindenkinél te csicska
2010. máj. 4. 21:27
 30/33 anonim ***** válasza:
Igazad van!Én kérek elnézést! CSAK AZ EMBEREKNÉL ÉS NEM AZ ILYEN UFÓ,HÜLYEKÉRDÉST FELTEVŐ EMBEREKNÉL!-.-" Ekkora hülyét xD Mindenki aztmondta hogy nemvagy nagydarab...
2010. máj. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!