Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdekes a testem. Már kicsit...

Érdekes a testem. Már kicsit földönkívűlinek tartom magam! Egy hosszú történettel jellemzem magam és a "problémámat" mitöl van ez?

Figyelt kérdés

Egy elég "pozítív" de idegesítő dologrol lenne szó.14 éves vagyok fiu.Első három osztályba iskolai szinten úsztam mert olyan iskolába jártam...utána elmentem.Akkor még nemvolt feltünő nekem egyáltalán a testem.5-6. osztályba kezdett kialakulni "magátoL" a mellizmom meg sok érdekes dolog.160 cm vagyok még kisseb voltam és nagyon kemény óriás mellizmom van ahhoz képest,pedig max olyan iskolai szinten fekvőzök.A vállam még érdekesebb nemrég vettem észre először nem is tudtam miaz mert vállamat nem tudtam beveszíteni de valahogy sikerült és két bazinagy izom van rajta.Vállam szélessége meg combom vastagsága ojan mint egy 180 cm magas érett fiúé...Titszta furcsa mert arcom még nagyon gyerekes.Másik dolog sose gyúrtam,nekem nem is lenne szabad.Csak néha otthon kicsit napi 20perc elővettem súlyzot de csak ugy hülyeségböl nem gondoltam komolyan.Jo most kiprobáltam és 2 nap alatt edzettem 6 órát kajálással,gépezéssel együtt így ebböl lett 2szer 1-1,5 óra.Hihetetlen de centikkel nőtt a karom és 2 ér is kijött a bicepszemböl ami másoknak sok idő.Szerintem ez nem normális dolog.Olvastam itt hogy 3-4 hónap kell eredményhez nekem sajnos annyit nemszabad :S

BOCCSI A HOSSZÚ STORY-ért DE MÁR nagyon érdekel hogy most mivan?geenetika?hozzátenném apám 1 paprikajancsi volt ijen korába vékonyka.Meg nem dicsekedni akarok esküszöm hanem ez így volt 50 kg vagyok és egy pár 60-80 kilós osztálytársamat érdekes módon elvertem bírkózásba.Nem az egom beszél most belőlem hanem kíváncsi vagyok...


2010. febr. 1. 18:08
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Igaz de akkoris sose sportolam otthon ülök és zabálok meg gépezek...Am a poénokkal kíméljetek k*rvára nem vagytok viccesek.Mégis nekem van legjobb testem így osztályba lányok megkérdik mit sportolok? nemtudok választ adni

hát megmondom kockulok

2010. febr. 1. 18:58
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
huu hát nem tudom 50 kiló bocs de az nem olyan hüüüha még a magasságodhoz is kevés amúgy meg moken testalkatod van ezek szerint. Mellesleg alacsonyan mindenki izmosabbnak tűnik szóval nem vagy földön kívüli.
2010. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

moken?az mi?

De komolyan akkor ez a másik hogy súlyomhoz képest is...Pl hasam szabályosan kockás.Mellizmomat ugy tudom dobogtatni mint a testíéptők.Meg eddig sose kerültem ki h meg ne kérdezték volna pl tesi előtt h mivan gyúrsz?pedig NEM!

2010. febr. 1. 19:05
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
előző de, ha csak egy dicséretre vártál akkor azt nem tudok adni mert 160 centisen nem olyan észre vehető az az izom. Max egy veled egy magas lánynak bocs de őszinte vagyok csak. És 50 kilósan nem hiszem azért el, hogy olyan k*a nagy vállad van
2010. febr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim válasza:
100%
Rakj magadról képet, hogy a sok okos el tudja dönteni, hogy mi az amit te nagy izomnak vélsz. Ne aggódj nincs semmi gond, elkezdtek dolgozni a hormonok. Az meg, hogy előjött az ered amiatt van, hogy vért pumpáltál az izomba. Ez megint csak teljesen normális, főleg a testsúlyodat nézve. No para!
2010. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

Hát baz*meg nem hiszem el

kinek dicsekednék szerinted most komolyan? Nem is ismertek mit kell beszolni

csak kíváncsi voltam h mitöl lehet ez mert azért télleg feltünő ha hiszed ha nem...Mert utánéztem a gépezéstöl nem lesznek ilyen izmok. pfff

2010. febr. 1. 19:08
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mindenhol más az etalon :D nálunk pl: a 185 ös 82 kilós gyerek az aki néz ki valahogy na neki tényleg g*ci nagy a válla. Sajnos nem én vagyok ő és amúgy ő se szed semmit lehet genetika
2010. febr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Én nem parázok.Csak gondoltam hogy lesz pár értelems ember aki elmagyarázza hogy mi lehet ez.De hát csalódtam.Egyébként nincs semmi gondom ezzel csak kvára kíváncsivá tett de mind1 mostmár...
2010. febr. 1. 19:09
 19/33 A kérdező kommentje:
Jó lehet csinálok 1 képet cammal.De nem kell leköpni mert nem mondtam hogy mennyire izmos vagyok,csak koromhoz képest meg fejletségemhez meg ahhoz kéepst h 1 lusta disznó vagyok!Nem nézek ki testépítőnek de kockának se.Meg sokan dícsértek h mit sportolok.De biztos viccelődtek vagy átb*sztak
2010. febr. 1. 19:15
 20/33 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az egészséges életmód miatt
2010. febr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!