Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mi a véleményetek, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek, mi milyen a benyomásotok a történettel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Adott egy csaj, együtt töltöttünk ugyanabban a társaságban egy 7végét. Végig jól elhülyéskedtünk, meg ugrattuk egymást, beszélgettünk. Abszolút nem nyomultam rá, nomális voltam vele, de szimpatizáltam. Amikor vége lett a 7végének, az elbúcsúzásnál, amikor ketten voltunk megölelt, átkarolt és úgy adtunk 1másnak puszit. Ezen kicsit meg is lepödtem, de mondom ok. Aztán hazafelé úton még küldött sms-t, hogy most vannak épp itt meg ott. Váltottunk 2-3 smst. Ráköv. nap írt megint, h vigyázzak a hosszú úton (messze lakom töle, 1000km, külföld). Mikor megérkeztem válasz. Utána írt megint emailt, én választ. Aztán semmi. Eltelt 4 nap, mire írtam rá egy félig poén smst, h mikor kapok már mailt töled, elöfordulhat, h hiányolják a társaságod. Válasz: ez kedévs, ne aggódj, már lelkiismeretfurdalása van, de menjek föl chatre. Aztán dumáltunk 2x, & nem volt olyan jó a szitu. Mivel ezt éreztem, utána mondom hagyom a francba, ráirtam még h van-e benne vmi tüske (kiváncsi lettem volna a reakciójára), de írta h nincs, csak az lehet h nem szeret chatelni, mert személyesen más. Azóta nincs kontakt semmi. (23 éves a csaj) Vélemény?

2012. dec. 21. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
lehet mondtál/írtál neki valami olyat amivel megbántottad, a tudtodon kívül. velem is volt már ilyesmi, azóta se beszélünk..:/:D
2012. dec. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
na, ez érdekes. És miért, elvárnád, hogy ezt kiderítse, vagy kiábrándultál és ne is keressen.
2012. dec. 21. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:
mondjuk nekem az, hogy messze laksz kicsit betenne. az elején még oké, de aztán eltűnik a kézzelfogható varázs és valami fura marad a helyén.
2012. dec. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az oké, h messze vagyok. még azt sem "várom" el, hogy oda-vissza legyen értem, v vmi. Én is inkább az óvatosabb közeledés híve vagyok. De egy minimális érdeklödés azért nem ártana. Mással többet leveleztem azóta, akik ott voltak, és akik nem voltak ilyen közvetlenek. Szal nekem ez az egyik percben sms-eket küldözgetek, másikban hirtelen meg nem érdekel semmi, mi van vele szitu furcsa...szal gáz.
2012. dec. 21. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!