Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy minden lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy minden lány elutasit?

Figyelt kérdés
nem tudom miért van folyton,190 cm magas vagyok és 100KG...nagydarab tömören fogalmazva..és mindig csak vissza utasitottak...szoval mindig az a szöveg jött h legyünk barátok..akivel meg össze jött volna az 200 km arébb lakott...ennek mi lehet az oka?és még ronda se vagyok sztem...a fogaimnak semmi baja..megvan az összes..normális arcom is van..16F
2013. febr. 3. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem tudsz csajozni.

50-50 a külső és a belső a csajozásban.

2013. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem és "megtanulhatom" ezt valahogy?mondjuk biztos meglehet..csak hogy?
2013. febr. 3. 17:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert csak szerinted nem vagy ronda. Valójában 100-0 a külső javára.
2013. febr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem vagyok szépség de legalább normálisan nézek ki..
2013. febr. 3. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!