Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a véleményetek erröl? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erröl? :/

Figyelt kérdés

"Szakítás utáni szerelmes mondatokkal és idézetekkel 87 %-al több esélyed van visszaszerezni kedvesed, mint nélkülük."

Ehhez mit tudtok hozzáfüzni,véleményezni???



2013. márc. 23. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez hülyeség
2013. márc. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet. ezek nélkül pl. 0.001% az esély, ezekkel meg 0.2%. ez lehet.
2013. márc. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig pont az ellenkező hatást lehet vele elérni.
2013. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

87%?

Ezt olyan mondta,aki nézi az "így jártam anyátokkal"-t.

2013. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy az összes p*csát letöröltem már FB-ról aki folyton idézeteket oszt meg mert roppant idegesítő.
2013. márc. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

ja, postolgass facebookra mindenféle önsajnáló világbölcsességet:D

én nem vagyok híve a szét-összejövősdinek.. ha baj van, akkor azt kapcsolaton belül meg kell oldani.. ha úgy érzik a felek, hogy ez lehetetlen, akkor vége... maximum ha hosszú idő telik el a szakítás óta (évek, és egyéb kapcsolatok), akkor azt mondom ok, változnak az emberek, tudják mit kaphatnak a másiktól és ha úgy érzik ez jó, akkor miért ne:)


az idézetek bombázásával meg 14-5 éves gyerekek játszanak, ott még divat szakítani és 4 nap után újra összejönni.. ott sem az idézeteken múlik, hanem a környezet nyomására

2013. márc. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ezen múlik. Jó, szerelmes mondatokkal biztos könnyebben vissza lehet hódítani a másikat, mint azzal, hogy: Hé, k.csőg! Gyere haza! De ha valakinek már nem kellesz, akkor hiába idézgetsz akármit akárhol.
2013. márc. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 The Other ***** válasza:
Jól írja a #6-os, 14 év felett "idézgetni" már iszonyat gáz, és szánalom. Legalább az önálló gondolatait büfögje fel, ne pedig azt, hogy Google->k*rva szerelmes, szakítás utáni, nyálas, csöpögős, szentimentális idézetek-> ott pedig az első hármat megtanulja és előadja a hősszerelmest...
2013. márc. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
aha,akkor gyakorlatilag nem megyek ezekkel semmire,söt rontanék a helyzeten? mer ebböl ezt szürtem le.
2013. márc. 23. 23:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Idézetek? Neeeem. -.-
2013. márc. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!