Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mindent elmesél rólunk a nővérének. Hogyan szoktathatnám le erről?

Figyelt kérdés
A párom 28 éves, a nővére 35. Minden kapcsolati problémánkat, és néha a szexuális problémánkat is megbeszéli vele. Engem ez nagyon zavar, mondtam neki, hogy ne tegye, de erre azt mondja h ők nagyon jó testvérek. ha történik valami a kapcsolatunkban akkor most már inkább azt mondja nekem, hogy nem mesélte el a tesójának, persze ez nem igaz.. utálom, hogy mindenről beszámol neki. Mit kezdjek ezzel a helyzettel? Már ha szexelünk akkor is eszembe jut, h másnak majd biztos ezt is elmeséli neki..

2013. márc. 23. 11:15
 1/7 A kérdező kommentje:
- másnap. bocsi
2013. márc. 23. 11:17
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nővérének te nem tetszel, akkor majd képes érdekből a tesóját írányítani, és befolyásolni. Még ha a tesóját és téged tönkre is teszi ezzel-mert neki úgy tetszik. Nem egy ilyen történetről hallottam már.


Ezt kalkuláld bele.

2013. márc. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát nem igazán tetszem a tesónak, ezt tudom.
2013. márc. 23. 11:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudod kérdező, ezzel csak az a gond, hogy minden élet/ember más és fel sem tudja mérni, micsoda kárt tesz. Illetve mikor már kiderül, akkorra késő. Tönkre tette a saját egoizmusával a tesóját, és annak a jövőjét-ami az ő lelkén szárad. De ez mindig csak későn szokott kiderülni, aztán csodálkozik az illető, hogy a sorstól a saját életébe kamatostúl kapja azt vissza, amit más ember(ráadásul a saját testvére!) életével tett..
2013. márc. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nehéz kérdés ez, mert a párod már nem kisgyerek.egy 28 éves férfinek ne kelljen már elmagyarázni, hogy egy kapcsolat két emberrol szol, nem tartozik senki másra.még ha nagyon jo testvérek akkor se.

én megprobálnám neki elmagyarázni megegyszer, hoyg ez zavar, aztán ha nem javul a magatartása szépen továbbállnék!

ha bármi problémátok is van, azt kettotoknek kell megbeszélni, nem kell belevonni a tesot, ezt értse meg a párod, vagy vége, aztán mehet sírni a novérének.

2013. márc. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez k*rva gáz. Exem is ezt csinálta, hogy a testvérének meg a sógornőjének teregette ki a nemi életünket. Én iszonyatosan leb*sztam ezért, jogosan. Rohadtul nem tetszett a gondolat, hogy a testvére képben van arról, hogy sz*pok, meg milyen vagyok az ágyban. A szexuális élet kizárólag a párra tartozik, senki másra.
2013. márc. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, ne legyél életképtelen..
2013. márc. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!