Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan "szoktathatnám" vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "szoktathatnám" vissza a férjemet a szexre?

Figyelt kérdés
Hónapok óta az megy nálunk, h havonta 4-5 alkalommal vagyunk együtt. Ha közeledem, leráz. Ez miatt a kapcsolatunk is megromlott nagyon, mert nem igen van intimitás köztünk. Csak összebújás,és alvás, esetleg egy film nézés. Szexi fehérnemű,szerepjáték, meg ilyenek nem kellenek neki, úh ezt légyszi ne írjátok. Meg ezek csak átmeneti megoldások, nekem meg állandó kell. Félek h szét megyünk ez miatt.
2013. márc. 12. 11:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
34%
én megduglak rendesen..
2013. márc. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Szia! A férjed is kívánja a sexet és valószínű ,hogy űzi is ,csak az a baj, hogy nem veled. Szerintem egy egészséges férfinak erre alapból szüksége van és nemhiszem sokáig kibírná, bár azért hetente egyszer eggyüttvagytok. Beszéld meg vele a dolgot! Csak így lesz jó.
2013. márc. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele beszélni már kis milliószor, de mindég vita a vége. Nem gondolom h megcsal, semmi arra utaló jel nincs.
2013. márc. 12. 11:37
 4/25 anonim ***** válasza:

nem tudom hány évesek vagytok, de fiatalok az biztos

ezt kevésnek találom,

" csak összebújás,és alvás, esetleg egy film nézés" - ez mind megszokás szerű

szex nélkül? nem igen hiszem, hogy meg tud lenni, lehet valahol máshol szerzibe

beszélj vele komolyan, ez max úgy is csak egy darabig megy N

2013. márc. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Manapság nagyon gyakori jelenség ez (nyilván régen is az volt, csak nem beszéltek róla). Az elkényelmesedés az oka, vagyis képes a szexre, meg talán még kívánja is, csak az oda vezető lépéseket nem hajlandó megtenni.

Első körben a kapcsolatot kellene felpezsdíteni: újra randizni, közös programokat csinálni, beszélgetni, flörtölni (!), visszahozni a kezdeti élményt.

Ha nem segít, akkor szexuálpszichológus.


Ha viszont ő nem hajlandó szembenézni a problémákkal, akkor hosszú távon bele fogsz betegedni. Én ilyen házasságból menekültem... a férjem szerint ez így normális, mások sem szexelnek állandóan (de nálunk volt másfél év kihagyás is).

2013. márc. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem hajlandó elmondani mi baja. Azt mondta nincs senkije, és hát kicsit nyomoztam is utána, semmit nem találtam.
2013. márc. 12. 11:42
 7/25 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu, nálunk is ez van. De Ti legalább hetente egyszer szexeltek - mi csak kb. 2-3 hetente, vagy ritkábban... pedig jó nő vagyok, sokak szerint és ő mégsem akar. Örülnék neki, ha a heti egy meglenne.
2013. márc. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem hajlandó, hiszen egy pasinak kínos, ha a szexuális (nem) teljesítményéről kell beszélnie, magának sem vallaná be soha. Azért kellene szakember, aki észrevétlenül tárja fel az okokat, amikről talán még ő sem tud...
2013. márc. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Azt hitte ennél nincs rosszabb. De mi lehet az oka?? semmi jele h megcsalna.
2013. márc. 12. 11:45
 10/25 A kérdező kommentje:
jah. ő 34 éves, én 23
2013. márc. 12. 11:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!