Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan "szoktathatnám" vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "szoktathatnám" vissza a férjemet a szexre?

Figyelt kérdés
Hónapok óta az megy nálunk, h havonta 4-5 alkalommal vagyunk együtt. Ha közeledem, leráz. Ez miatt a kapcsolatunk is megromlott nagyon, mert nem igen van intimitás köztünk. Csak összebújás,és alvás, esetleg egy film nézés. Szexi fehérnemű,szerepjáték, meg ilyenek nem kellenek neki, úh ezt légyszi ne írjátok. Meg ezek csak átmeneti megoldások, nekem meg állandó kell. Félek h szét megyünk ez miatt.
2013. márc. 12. 11:28
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
igen, szerettem volna elmenni párkapcsolat terápiára, de nem akar.
2013. márc. 12. 11:49
 12/25 fospuska ***** válasza:
fejben dől el és tényleg kínos egy palinak,mikor a gyenge teljesítményéről akarnak beszélni,ha mégoly kedvesen is. mondd meg neki nyugodtan,kedvesen,de határozottan,ha nem próbál meg változtatni-akár segítséggel-szakítás lesz a vége.
2013. márc. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Hyposzexualitásnak hívják, és gyakoribb, mint hinnéd. Nem megcsalás az oka, hanem a tartós kapcsolatban a pasik egyszerűen ellustulnak, elkényelmesednek.

Itt, ezen az oldalon is minden napra jut egy hasonló kérdés...

2013. márc. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

fospuska: kicsikaktusz, te még értelmesem vagy, mint hittem. :)


kérdező: Ha elzárkózik a megoldástól, úgyis az lesz a vége, hogy megcsalod vagy elhagyod... ez törvényszerű.

2013. márc. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
lehet h ő is megcsal, ezért nem akar velem?
2013. márc. 12. 11:53
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, én is voltam ilyen helyzetben. Nem történt megcsalás, egyszerűen úgy jöttek ki a dolgok, hogy egyre ritkábban volt kedve/ideje/energiája szexelni, aztán valahogy megszoktuk.

Eleinte próbáltam erőltetni a dolgot, na ezt ne tedd. Annyit értem el vele, hogy frusztrálttá tettem.


Ami nálunk bevált: "észrevétlenül" csábítottam el. Semmilyen direkt eszközt nem alkalmaztam, mert arról rögtön az jutott eszébe, hogy "már megint dugni akar". Viszont minden nap szépen megcsináltam a hajam, kisminkeltem magam, ahogy neki tetszik. "Véletlenül" úgy jött ki a lépés, hogy csak a csinosabb, szexibb ruháim hordtam.

És elkezdtem kimaradozni. Majdnem minden estére programot csináltam, hol valamelyik barátnőmmel találkoztam, hol a húgommal, hol elmentem egy koncertre, ahova őt nem hívtam, mert nem szereti az olyan zenét. Nem titkolóztam, mindig mondtam, hogy hova megyek és kb. mikor érkezem. Szóval nem volt oka féltékenykedni.

Viszont mégis azt látta, hogy minden este egy csinos, szexi, vidám nő érkezik haza, aki élvezi az életet.

Ja és ezek után nem kezdeményeztem sose.

Nem kellett sok idő, hogy ismét úgy kívánjon, mint régebben. Mert kicsit elérhetetlenné váltam számára.


Persze ez manipuláció, de ennyi talán belefér. Végül is nem bánt vele az ember senkit, csak feldobja a szexuális életét :)

2013. márc. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Hát most erre mit lehet mondani? Lehet, persze. De az esetek 99%-ában nem megcsalás áll a háttérben. Persze az lenne a legegyszerűbb magyarázat, azt könnyű felfogni... de nem az. Általában ki nem mondott párkapcsolati konfliktusok, a változatosság hiánya, és hasonlók állnak a háttérben, de ahhoz szakember kellene, hogy kiderüljön, nála mi...
2013. márc. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
# 16: Nagyon jó az, amit írsz... érdemes megpróbálni! De nem mindenkinél válik be sajnos... Én ezt úgy 5 évvel ezelőtt vetettem be, és annyi volt a reakció, hogy túl sokat költök...
2013. márc. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
16-os nagyon jó amit írsz, kipróbálom. 18-as nagyon kemény pasid lehet neked. :D némelyik szánalmas, mint pl az enyém. Soha nem gondoltam volna h ez egyszer gond lesz.
2013. márc. 12. 12:02
 20/25 anonim ***** válasza:
esetleg csempész bele a vacsiba vágy fokozó ételeket.: pl az osztrigáról tartják ugy, meg vannak gyógynövények is meg egyéb más ételek
2013. márc. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!