Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan "szoktathatnám" vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "szoktathatnám" vissza a férjemet a szexre?

Figyelt kérdés
Hónapok óta az megy nálunk, h havonta 4-5 alkalommal vagyunk együtt. Ha közeledem, leráz. Ez miatt a kapcsolatunk is megromlott nagyon, mert nem igen van intimitás köztünk. Csak összebújás,és alvás, esetleg egy film nézés. Szexi fehérnemű,szerepjáték, meg ilyenek nem kellenek neki, úh ezt légyszi ne írjátok. Meg ezek csak átmeneti megoldások, nekem meg állandó kell. Félek h szét megyünk ez miatt.
2013. márc. 12. 11:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Már nem a "pasim", mivel szerinte le lehet élni szexmentesen egy életet, ezért inkább elválok tőle. :D

(Jó, nem csak ezért, másban is ilyen sajnos, hogy ami neki jó, az jó... és mindenben alkalmazkodni kellett hozzá).

2013. márc. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Hú lányok, de irigylem a párotok... Nálunk fordított a helyzet, a feleségemmel 2-3 naponta vagyunk együtt, mert ő nem kívánja naponta, bezzeg én... 32 éves vagyok, több mint tíz éve vagyunk együtt, de el sem tudok képzelni hasonlót, nekem mindig a megcsalás jut ilyenkor az eszembe, de lehet, hogy tényleg a lustaság csak.
2013. márc. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

A 16nak azért van igaza mert a lustasághoz is ketten kellenek. A csaj is csak hanyatfekszik és mondja hogy "dugj meg".. Hát nem biztos hogy ez a megoldás. elvárás az van! De a pasi vágyaival is törődni kellene csajok.

16-os izgalmassá tette magát és változtatott..

Azt hiszem a legnagyobb abj hogy sok feleség nem jól tudja.mire vágyik a férje az ágyban.. (az meg nem meri mondani nehogy balhé legyen)

2013. márc. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

# 23: Az én férjemnek hozhattam be bármi újdonságot, izgalmat, kérdezgethettem én...

10 év után nyögte ki, hogy szeretné hátulról csinálni.. addig volt összesen két póz, mindig ugyanúgy, mindig ugyanaz, általában én "dolgoztam", ő meg tűrte...


A gond inkább a kommunikáció hiánya volt... ha egy pasiból harapófogóval kell kihúzni, hogy mit szeretne, akkor megette a fene...


És hogy ne lehessen lustasággal, vagy fantáziátlansággal vádolni: nekem azóta több kapcsolatom volt, és nem lehet azt mondani, hogy nem voltam szexuálisan aktív, kezdeményező, kihívó...

Szóval vannak azért olyan esetek, amikor működik... de nem mindig! Meg kell próbálni, én is azt írtam... de sajnos tényleg nem mindenkinél válik be, ha egy nő "odateszi" magát. Mert én aztán mindent megpróbáltam, a szexis fehérneműtől az erotikus sms-ekig, eljártam szórakozni, sőt, még udvaroltattam is magamnak mással, hogy újra nőnek érezzem magam, hátha attól a férjem észrevesz... de egyszerűen fatökű, na, nem tudok rá mást mondani...

2013. márc. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Az enyém azért féltékeny.de ő is fatökű
2013. márc. 12. 14:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!