Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, hogy újra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy újra az enyém legyen?

Figyelt kérdés

Több, mint 2 évig jártam egy lánnyal. Elég szoros volt a viszonyunk, szerettük is egymást, aztán a végére elfajultak a dolgok veszekedések hadai voltak. Majd szakított velem (3 hónapja). Én azóta sem tudom kiverni a fejemből folyton rá gondolok, vele álmodom, más lányra nem is bírok ránézni. De azt nem bírom elviselni, hogy ha körülötte forognak a pasik. Mellesleg a napokban kiderült, hogy már nem szeret, de néha napján még beszélünk. Mit tegyek, hogy újra vissza jöjjön hozzám? Ezernyi bocsánat kérés, ajándékok mindent megtettem amit lehetett de találkozni se szeretne. Kérlek segítsetek!!

F/19



2012. okt. 24. 21:37
 1/1 BlastNoise ***** válasza:
felejtsd el, ha nem szeretne találkozni akkor semmit nem tudsz tenni
2012. okt. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!