Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek lányok? Bármelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek lányok? Bármelyik megoldást választom, elveszítem a barátnőmet.

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, a barátnőm is annyi. 3 és fél éve vagyunk együtt, és a probléma nem velünk van, hanem a szüleimmel.

Azt szeretnék, ha szakítanánk. Nem akarok regényt írni, az a lényeg, hogy szerintük (és szerintük mások szerint sem) illünk össze. Mi 3 és fél éve boldogok vagyunk, de anyáék mindvégig nem tudták elfogadni a barátnőmet. Direkt meg is mondták, hogy ne csináljak neki gyereket, ne vegyem el feleségül, ne tervezzünk közös jövőt, mert nincsenek meg a lehetőségeink. Nem dolgozunk, nem tudnánk fenntartani hosszútávon közös lakást, nincsenek előre terveink.

Egyéb dolog, hogy számomra lényegtelen dolgok zavarják őket, mint pl. hogy ő vallásos, én nem, ő konzervatív, én nem, stb.

Szóval: ha megmondom a barátnőmnek a tiszta igazságot, félek, hogy összeomlik lelkileg, érzelmileg, idegileg.

Ha nem mondom el neki, akkor azzal olyan mintha becsapnám őt, mert abban a hitben él, hogy szüleim elfogadnak minket, elfogadják őt. A tudattól, hogy végig hazugságban élt, összeomlana, és szakítás jönne. Tudom, hogy harcolni kéne a barátnőmért, de pár dologban valóban igazuk van, és tudom magamról, hogy előbb-utóbb úgyis válaszút elé kerülök, hisz nem mehet a végletekig a távkapcsolat sem.



#szakítás #megbántom
2012. jún. 4. 23:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Én csak azt mondtam, hogy boldogak vagyunk, az más kérdés, kinek mi a boldogság. Valakinek az a boldogság, ha nyugodtan együtt lehet a szerelmével, kettesben. Valakinek az, ha biztos kézben van az élete, stb.
2012. jún. 4. 23:39
 12/16 anonim válasza:
Mondj el neki mindent,de úgy,hogy közben nem értesz egyet a szüleiddel,mert szereted stb...a szüleiddel nem lehet mit csinálni..22 évesen magad döntöd el...ha szereted minden mehet tovább...a szüleid nem fognak téged megutálni :)
2012. jún. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%

"Én csak azt mondtam, hogy boldogak vagyunk, az más kérdés, kinek mi a boldogság. Valakinek az a boldogság, ha nyugodtan együtt lehet a szerelmével, kettesben. Valakinek az, ha biztos kézben van az élete"


Ez mindent elárul.A szüleidnek igaza van, nem vagyotk egymásra jó hatással. Majd csöveztek együtt a 4,6oson koldultok mer elég az hogy együtt vagytok? vagy mi. Ha vallásos gyereket akar majd, talán te is. Miből?

2012. jún. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nálunk is anno nagy balhé volt belőlem, csak, mert nem voltam szimpi nekik. (nagydarab vagyok, mert azt szereti párom, 16 voltam, tehát túl fiatal, rossz családból származom, mert nem diplomásak a szüleim, stb...)

Nekem elmondta párom. Bár én nagyjából tudtam javítani, kedves voltam, aranyos, ez megy már 6 éve, azóta eléggé megkedveltek, bár félek, hogy valahol csak látszat...

De nem érdekel minket, hamarosan összeköltözünk és szülni fogok, pont.

2012. jún. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"hamarosan összeköltözünk és szülni fogok, pont"


Szegény srác :D 22 vagy jól sejtem? mit értél el önmegvalósítás terén, hogy ilyen korán szülni akarsz?

2012. jún. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

uccsó válaszoló: majdnem hogy minden nap találkozunk, mert mindketten 1 fősulin tanulunk


jah és válaszod hamarosan törölve ;)

2012. jún. 5. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!