Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam vele de megbántam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam vele de megbántam. Ehet nem kellett volna?

Figyelt kérdés
Ő volt az első barátom. 1 hónap ismerkedés után úgy döntöttünk hogy össze jövünk. az első napokban az éreztem, hogy nem szeretem. El is mondtam a barátnőmnek aki azzal nyugtatott hogy ez természetes. meg h neki is később alakult ki. Egyre többet veszekedtük a barátommal, és mindenen beflegmázott és mindenért megharagudott. És mivel ugye ez az egész új volt nekem, szakítottam vele. másfél hónap után. Eléggé meggyötört voltam még kb 2 hétig. Minden nap látom az iskolában és arra gondolok hogy talán rosszul döntöttem. és elhamarkodtam. mit tehetnék? lehet hogy csak azért gondolom így mert ő volt az első?

2012. márc. 27. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak azért. Ő hogy viselte a szakítást?
2012. márc. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
folyamatosan néz, és keresi a szemkontaktust. ráadásul a múltkor még rám is köszönt....
2012. márc. 28. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj oda hozzá és kérd meg hogy menjetek el sétálni beszélgetni. Tisztázzátok az érzéseiteket. Nem azt mondom, hogy egyből mondd hogy megbántad, kezdjétek újra, hanem csak beszélgessetek, így elkezdőthet benned a letisztázás, mert így csak őrlöd magad, hogy mi lett volna ha, stb. Beszélgess vele és érezni fogod mit kell tenned. :)
2012. márc. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
teljes mértékben igazad van. de ez nehéz így. mert nem tudom hogy mit is mondhatnék. szerintem még haragszik rám. amiért meg is értem. :(
2012. márc. 31. 23:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Akár haragszik akár nem, ezt a lépést meg kell tenni. Be kell vállalnod azt az 1-2 kínos percet amíg odamész hozzá és megkéred, hogy találkozzon veled és beszélgessetek. De biztos vagyok benne, hogy a kínos percek szinte egyből elmúlnak, és nyugodtan fogtok tudni beszélgetni. Lehet hogy haragszik, de szerintem értékelni fogja hogy beszélgetést kezdeményezel.


:)

2012. ápr. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!