Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Visszafogadnál idővel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogadnál idővel egy olyan férfit/nőt, akivel te szakítottál, és küldted el?

Figyelt kérdés
Ha keresne.
tegnap 22:12
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
Talán.
16 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha elküldtem, annak oka volt.
tegnap 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van az a Zámbó Jimmy dal, hogy "Egyszer megjavulok én". Szóval ilyen háttérrel visszafogadni.
tegnap 22:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Hosszas beszélgetés után eldőlne. Persze fontos hogy mi volt a szakítás oka. De az esélyt megadnám
tegnap 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Soha.

Egy évig tartott bizonytalanságban.

Elköteleződni nem akart, csak heti kétszer bni.

Kinek kéne…..

De legalább az ágyban nyújtott volna valamit, kicsi fsszal nem lehet….

Ha egyedül lenne férfi a világon ő, akkor is inkább faragnék magamnak fából egy szép fszt. 😊

tegnap 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Egyszer megjavulok én"


De akkora hibád volt, amivel nem tudtam együtt élni, és ezek szerint nem is sikerült időben kijavítani vagy kompromisszumot kötni.


Egyszer megjavulsz - vagy soha. De az esélyt már eljátszottad, és az egy életem kevés ahhoz, hogy kiderüljön, érdemes volt-e várni.


(ez az én szemszögem)

ma 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. Kizárt. Ha meghoztam egy ilyen nagy döntést, ahhoz mindig tartom magam.
ma 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem. Ha szakítottam, annak oka volt, ha velem szakítottak akkor annak is biztos volt oka, én meg nem bízom meg olyanban aki inkább elhagy minthogy legalább megpróbáljuk megbeszélni/megoldani a problémákat.. Mert mi a garancia arra, hogy nem gondol egyet megint és dob, ha ahhoz van kedve. Nek vagyok bábu amit csak úgy elővesz valaki ha kedve van, majd eldob ha megunt.

Ha pedig azért szakított, mert már nem szeret, pláne nincs is miről beszélni. Akkor ne szeressen, nem kötelező. Keressen mást.

Az biztos, hogy a szakítás, ha ki lett mondva, nálam végleges, akármelyikünk is mondta ki, én nem kezdek bele megint ugyanazzal a személlyel. Ennyi.

Ha egyszer már nem működött az a kapcsolat, eztán se fog, ami nem megy azt nem kell erőltetni.

ma 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyetlen olyan ember sincs az életemben,akivel ha bármilyen módon véget ért egy kapcsolat, az újraindult volna.

Mindegy miért,mikor,ki kezdte. Sem haver, sem barát,sem társ senki nem tehet,vagy mondhat olyat, hogy esélyt adjak neki. Én sem kuncsorognék vissza senkihez.

Egyébként pedig aki egy harmadik miatt szakít, annak elég vastag bőr van a pofikáján,ha visszamenne ahhoz,akit elhagyott.


" Újra meggyújtott gyertyának a lángja már nem az,amit elfújtak "...


F

ma 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!