Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez a szív nektek, külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a szív nektek, külső szemlélőknek mit jelent?

Figyelt kérdés

Én már nem tudom tiszta fejjel látni a kapcsolatot, hátha ti igen. Főleg nem tudok nőként, egy férfi fejével gondolkodni.

Ez egy “se veled se nélküled” kapcsolat, most éppen “nélküled”.

A legutóbbi szakítás kb. fél éve történt és akkor letíltott Viberen. Nemrég, a születésnapján írtam neki máshol, hogy tudom, hogy le vagyok tíltva, félek is írni, de szeretnék boldog születésnapot kívánni! Remélem egyszer meg tudsz nekem bocsátani mindent és szóba állsz velem.

Másnap reggel lépett be először, rögtön el is olvasta és bereakciózta egy piros szívvel, de írni nem írt semmit.

Most itt őrlődöm, hogy ez mit jelenthet? Azt várta esetleg, hogy értékelem valahogy ezt a piros szívecskét és írok még, vagy rákérdezek, hogy ezt most minek tekinthetem, vagy tényleg nem akar velem többet szóba állni, de akkor miért nem tiltott le itt is?

Mi lehetett a “válasza” ezzel a szívecskével és nekem kell e valamit tennem most, vagy várni, hogy majd egyszer csak szavakkal is szóba áll velem?

Tiszteletben szeretném tartani a döntését, hogy letíltott, de azt sem akarom, hogy úgy vegye, hogy én nem is értékelem a szívecskét amit adott…

Tény hogy nagyon sokszor nagyon hülyén, gyerekesen viselkedtem, ott hagytam őt szó nélkül hónapokra, majd írtam hogy hiányzik és amikor azt mondta, hogy akkor menjek, én nem mentem.

Remélem ismét vissza fogad, de egyenlőre csak ez a szív a reményem, de már abban sem merek hinni, hogy ezt az jelenti, még mindig szeret.


tegnap 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Viberen a sziv jrlenti a lattamozast. Csak azt vslaszthagood,ha gyorsan lattamozol egy uzit. Megfigyeltem,hogy mar heterop fiuk egxmasnsk is sziveznekl meg baratok is viberen.

Siot whatsappon is sziveznek nrm felfelemutsto ujjsznak a 29-on evesek. Ez lett a divat. Mindenkinszivez es nincs mogotte erzes. Elcsepelt ertektelen dologga valt. Olyanna,h nem eri meg valaszolni neked de lattamotta udvariassagbol. Akinek szamitasz,az szavakkal vagy hanguzivel valaszolgat.

tegnap 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm hogy válaszoltál, próbálom nem túlértékelni. 🤗

Azért mi sosem barátilag küldtünk egymásnak szívet…

Wattsappon írtam neki és ott a két kék pipa is már láttamozás, nem feltétlen kellett volna ehhez a szív.

Ezzel csak összezavart 😔

tegnap 23:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Whatsappon is sziveznek sz emberek. Boldog boldogtalan. Semmit nem akarunk es megis szivezget. Egyszeruen ez lett a divat,megfigyeltem. Ha szolna erte a baratom ,hogy zavarja,nem szivezgetnem az uzeneteket.
ma 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!