Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nők, milyen gyakran?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, milyen gyakran?

Figyelt kérdés
Fogadtátok vissza a párotokat miután szakitottatok vele? Mennyi idő után próbálkozott újra és miért fogadtátok vissza? Nyilván azok a valaszok hogy soha, és hogy nem csinálok ilyet nem érdekelnek hiszen nem erre irányul a kérdés
tegnapelőtt 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen nagyon attól függ kategória.

Mennyi ideig tartott a kapcsolat, mi volt közös az életükben?

Miért történt a szakítás?A kiváltó okok megváltoztak?

tegnapelőtt 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nos, igen, ezeket kérdezem nagyjából en is
tegnapelőtt 21:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig a legtöbb válasz az hogy soha... Nem véletlenül lett anno lezárva!
tegnapelőtt 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1x kb 1-1,5 év után,nem számoltam pontosan.

Sok problémánk volt már, halmozódtak,de leginkább a fő az volt,hogy egyikünk sem tudott és nem is akart már normálisan kommunikálni,leülni és megbeszélni. Állandóan csak a másikat okoltuk a feszultsegert,ami még több vitát szült.

Aztán mondjuk túlzás,hogy visszafogadtam,de felkerestük egymást az idő múltán és megpróbáltuk újra. Rajta is észrevettem,hogy hatalmas változáson ment keresztül,illetve én magam is sokat gondolkodtam a külön töltött időben és felismertem,hogy bizony nem csak ő volt mérgező,hanem én is.

Eleinte még tudatosan kellett odafigyelnem a reakcioimra,de kb néhány hónap alatt ez elmúlt. Nincs fölösleges vita, feszültség, féltékenység, titkolózás,stb egyik oldalról sem. Lenyugodtunk. És már a világért sem hiányozna a korábbi dráma,nem is értem,anno hogy bírtuk. Talán csak tényleg kellett,hogy benojjon a fejünk lágya. (18 évesen jöttünk össze, huszonévesen mentünk szét,most 30 vagyok.)

tegnapelőtt 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A kommunikáció teljes hiánya, nem nyílt meg nekem soha, csak kesergett, nem akart hinni a kapcsolatunkban, meguntam. Szétmentünk. Aztán, döbbent rá a párom, hogy mennyit vesztett azon, hogy így viselkedik velem (nem dicsekvés), felkeresett beszélgettünj elég sokat megnyílt, és azóta együtt vagyunk, és sokkal jobb lett a kapcsolatunk.
tegnap 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!