Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti milyen gyakran/milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen gyakran/milyen alkalomra vesztek virágot a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok illetve hogy mióta vagytok együtt :)
2016. nov. 28. 16:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Évtizedek óta együtt és úgy 2-3 hetente veszek a páromnak cserepes virágot, mert szereti. Mindig, csak úgy spontán, ha látok valami szépet. Névnap, szülinap, stb, azokat nem tartok külön.
2016. nov. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán kapok sajnos. Hiába mondom neki, mindig elfelejti, pedig annyira örülnék, ha figyelmesebb lenne.
2016. nov. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én sem kaptam még a 3 hónap alatt.:( Pedig én is örülnék neki.
2016. nov. 28. 16:50
 4/17 anonim ***** válasza:

Én párszor már kaptam, de sokkal régebb óta vagyunk együtt és szinte csak ünnepre kapok, ha meg csak úgy, olyan egy volt, az is csak azért, mert megmondtam neki, hogy nagyon szeretnék és hónapok óta nem kaptam...

Mostanában megint semmi, pedig mondtam, de megint elfelejtette. Én már többször nem mondom neki, mert már nekem kínos

2016. nov. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

4lv 8 hónapja vagyunk együtt..szülinap névnap évforduló nőnapkor kapok virágot!

Tudja hogy nem vagyok nagy virágos a cserepes virágokat is anyum gondozza..így én nem várom el,sőt jobb ha nem is vesz azt :D

Ő 33 én 27 éves (lány)

2016. nov. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mi közel három éve vagyunk együtt, de nem gyakran kapok virágot. Névnap-szülinap, és kb ennyi. Sokszor mondogattam, hogy örülnék neki, néha akkor utána vett, de nem vált szokássá. Abból a szempontból bevált, hogy így sokkal jobban örülök neki és nagyobb az értéke :D
2016. nov. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Vicc nélkül van a telefonomban egy ébresztő beállítva, ami jelez 50 naponta, hogy "Vegyél virágot neki". És akkor veszek. Azon túl még névnapon, szülinapon és nőnapon szoktam, szóval úgy évente 9-10 alkalommal.


Én amúgy leszarom a pi csába az egészet, de ha neki ez örömet okoz (és tényleg okoz ahogy látom rajta), akkor csinálom.


24/F, 22/L, két éve együtt

2016. nov. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
6 eve vagyunk házasok, kozel 10 eve ismerjük egymast. Mindketten 31 évesek vagyunk. Az első par évben szal virágot ( foleg rózsát vagy tulipant) vagy csokrot kaptam alkalmakra, vagy csak ugy, ha látott vmi szépet, különlegeset.. az utobbi években megkértem, h inkabb cserepeset hozzon, mert az megmarad, igy azt kapok. De igy is neha becsúszik szálas.
2016. nov. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
3 év alatt egy szál virágot nem kaptam tőle, pedig tudja, hogy jól esne.
2016. nov. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Miért ilyen figyelmetlenek a férfiak? :(
2016. nov. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!