Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek hányszor/milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hányszor/milyen gyakran jut (nak) eszetekbe az exeitek?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok, meg amit fontosnak tartatok megjegyezni.
2013. aug. 1. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tartom fejben őket, az egyik szokott, d eő nem is iagzán ex - mert az ilyen nyitott-baráti kapcsolat volt, viszont őt mint embert mélységsen tisztelem, szeretek rá visszagondolni, mert csak pozitív emlékeim vannak róla és ha összefutunk vletlenül nagyon jól eltudunk beszélgetni, és imádom a hatalmas mosolyát mikor meg lát :D


22/l

2013. aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem gondolok rájuk.
2013. aug. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Naponta többször 5 hónapja lett vége, 2 hete van új barátnőm, mégis nagyon hiányzik :/

F/18

2013. aug. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én nem értem és irigylem azokat, akik azt mondják, hogy nem gondolnak rájuk. Én pl olyan emberekre is gondolok gyakran, akivel nem jártam, csak elbeszélgetünk jól egymással.

Akkor hogy lehet nem gondolni arra, aki valaha az életünk része volt?

2013. aug. 1. 18:59
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Akik nem gondolnak rájuk nem biztos hogy igazán szerették a volt párjukat csak volt nekik mint egy szék vagy egy asztal.
2013. aug. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az egyikre sűrűn, mert ő a mai napig nagyon jó barátom, a többiekre nem szoktam, hacsak nem beszélgetés kapcsán elhangzik a nevük.
2013. aug. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mivel idővel kiderült, hogy nem passzolunk egymáshoz, nem működik a kapcsolat, én lezártam magamban mindent.

Az nem igaz, hogy nem szerették igazán egymást az ilyen emberek, én pl minden alkalommal szerettem az akkori párom(Nem mintha olyan sok lett volna), de ha rájövünk, hogy ennek ellenére valahogy mégsem passzolunk, eltérőek a vágyaink, más elképzelésünk van a jövőről, sokat vitázunk, akkor mi értelme együtt maradni?

Inkább a jelenlegi páromra koncentrálok és nem hánytorgatom a múltat.

A jelenben nekik már nincs helyük.

2013. aug. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!