Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor/miért/milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor/miért/milyen gyakran fordulsz utána egy nőnek?

Figyelt kérdés

Aki utánafordul, annak ez rendszeres szokása a legtöbb nővel?

Vagy csak különleges alkalmakkor teszi?

Vannak úgymond utánafordulós meg nem utánafordulós pasik?


aug. 13. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
soha. ha nem passzolunk akkor minek. Ha meg ismerem akkor talan ha mely a kapcsolat megkerdeznem hogy biztos tovabbmegy mert akkor menjen o dontese nem az enyem. Ha csak 1 - 2 honapja ismerem akkor nemtom. Porgetnek a szerencsekereken az o erdekeben, egy +1 eselyert, tokmindegy mi a gond.
aug. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1-es szerintem a kérdrző arra gondolt, hogy utcán sétálva, ha meglátsz egy nőt, aki elmegy melletted, megfordulsz-e és megnézed hátulról is.
aug. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem fordulok utána, annak nincs értelme. Ha tetszek a lánynak, már mikor szemből jön akkor leszólít, vagy aranyosan magában beszél, amihez lehet hozzáfuzni valamit. Pl. van egy pocsolya, "na ez a pocsolya is pont elém jött". Ilyenkor a srác már hozzá tud valamit fuzni, hogy "hát pont elém is". Ez csak egy a kismillió lehetőség közül. De az biztos, hogy kell, hogy valahogy megszólítson, még ha nem is hozzám szól.
aug. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam megnézni az utcán az embereket. Néha viszont van, hogy valakinek az „aurája” megcsap, és meg kell néznem őt rendesen, akár utánafordulva. Persze legtöbbször csalódás, de hát ebből is látszik, hogy a kisugárzás mennyire számít
aug. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert szagos, mondanám neki: Firgyé le..
aug. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Legfeljebb csak akkor, ha valami nagyon különleges, kismillió nő mászkál az utcán, főleg most lengén öltözve, nekem elég 1 ezredmásodperc is az észrevételhez.

Utánafordulni max akkor, ha nem lát senki, mert idegesítő, amikor azt nézik, én mit nézek.

De csakis olyat, aki nagyon "reklámozza" magát.

aug. 14. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Régebben volt ilyen, ma már nem. Ha jó lába volt.
aug. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

eltűnt a pénztárcám, leköpött, valami kompromitálót suttogott. ilyenek


amúgy úgy szoktam, hogy amikor jön az inger, hogy megforduljak, direkt várok egy kicsit, nem szr a szemem. Így hát amikor már kicsit továbbsétáltam, és már nem egyértelmű, hogy őt nézem, akkor hátrafordulok.


de van hogy így csinálom. https://www.youtube.com/watch?v=HVEqy6K18Yo 1:30-nál

aug. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kivancsisagbol, nem futtyogok, nem szolok be neki..
aug. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!