Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfivel hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfivel hirtelen megismerkedek és eljön hozzám szexelni (direkt szexkapcsolatot keresek) és itt nálam tök jó minden, aranyos, kedves a pasi, akkor utána amikor messengeren írogatunk egymásnak, akkor ott már miért viselkedik velem furán?

Figyelt kérdés
Pl. minden apróságon megsértődik folymatosan, amiket írok neki. És alapból lekezelően beszél velem. Oké az igaz, hogy úgy jött ide, hogy előtte nem volt időm megismerni a jellemét. De akkor mégis hogy lehet az, hogy amikor itt volt velem, tök cukin viselkedett?
aug. 11. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mert dugni akart, nem beszégetni
aug. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert online nem kaphat tőled lyukat, így csak teher vagy. Élőben ott a lehetőség, van értelme teperni. De ha csak dugás kell, akkor miért akarsz közelebb kerülni? Ha csak erről szól, akkor csak időegyeztetés miatt írj rá.


Pl. mivel én az embert látom a másikban, és nem dugásra, hanem szeretetre lenne szükségem, így pl. nem is akarok itt most kezdeményezni nálad, tudván, hogy szexkapcsolat kell. Ez van, amikor a kereslet-kínálat nem találkozik. Sem közted és közte, se közted és köztem. Magamat csak példának írtam, hogy nem azt találjuk meg, akire vágyunk.


F/32

aug. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2-es, nekem van komoly kapcsolatom, csak nemrég óta nyitott kapcsolatban élünk. Így még egy férfit komolyra nem "tarthatok". Viszont szeretnék egy kis izgalmat vinni az életembe.

Mivel a közelben lakik a srác, így mindketten szerettünk volna barátok is lenni, de neki nagyon nehéz az egyénisége.

aug. 11. 13:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért akarsz vele ismerkedni amikor kapcsolatban vagy? Hiába nyitott, de akkor is kapcsolat. Szexelj vele, arra való, nem banusgatásra, ismerkedésre.
aug. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

Mert csak a szex érdekli.


Ha szexkapcsolatom van, abban is figyelek a személyre.


Ha van kedved, írj!

aug. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert nárcisztikus.
aug. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!