Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érzett már olyat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzett már olyat, hogy fél attól, hogy kedves, rendes, aranyos embernek tartsák, és inkább egy flegma, de tekintélyes emberként érzi magát jól?

Figyelt kérdés

Az én gondolkodásomban a jóság egyértelműen a gyengeséggel fonódik össze, szóval ha egy nő nekem ilyeneket kezd el mondani, hogy "aranyos vagy", csak felbosszantom magam.

Egyszer például megtudtam, hogy haverom egyik lányismerősének nem voltam szimpi, de valamennyire bejöttem neki. Ez tetszett.

Egy barátnőm meg azt mondta, mikor már jártunk, hogy ismerkedésnél "te voltál a legpimaszabb", ami szintén jól esett.


Mindent összevetve: én a bunkó, de vonzó srác stílust érzem a magaménak. Azt szeretem, ha a nők bunkónak tartanak, de ugyanakkor vonzódnak is hozzám.


Van így még más pasi/nő is?


Nagyon érdekes jelenség.


júl. 26. 16:11
 1/2 A kérdező kommentje:

Aki érintett a témában:


Bennetek miért alakulhatott ki?

Kíváncsi lennék, hogy hasonló-e a történetünk.

júl. 26. 16:13
 2/2 anonim ***** válasza:
En is a ketto kozt szeretnek lenni de sokszor elgyengulok..
júl. 27. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!