Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ha ti észre veszitek,h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ha ti észre veszitek,ha egy lány szórakozik veletek és nem foglalkozik veletek akkor ti mit csináltok utána?

Figyelt kérdés
Pl.a lány lemondja a talikat,nem keres magától soha,az sem zavarja ha 1 hónapig nem találkoztok,eltűnik a lány hetekre,nem tisztel titeket stb.

máj. 23. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.


A második ilyen alkalom után békén hagynám. De lehet az első után is.

Nekem nem kell túl sokszor nyomatékosítani, ha valaki nem kíváncsi rám.

máj. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pálinkát vagy szilvás buktát
máj. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Nincstovább válasza:
100%

Bár nem férfi vagyok, de volt hasonlóban részem :)

Törlés, tiltás kisszívem :)

Senki nem fog olyan léggömb után szaladni, ami pont annyit ér, mint ami a belsejében van, vagy az itt említett kislány szava, tehát semmit :)

máj. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szaladok egy olyan szekér után, amely nem vesz fel.
máj. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az igazán cifra az, amikor úgy nem foglalkozik veled hogy még hazudozik is mellé, és megpróbál hülyére venni. Tehát ha esetleg szóba is hoznád a hiányát vagy megemlítenéd a korábbi kijelentéseit, ígéreteit, ő utána simán lehazudná a csillagokat is az égről, hogy de bizony nagyon is foglalkozik veled, mégpedig rengeteget. Sőt, igazából még te vagy a rossz amiért számon mered kérni őt. Meg hogy ő milyen elfoglalt egész nap, holott sokszor pont hogy otthon élő, munka nélküli, unatkozó kis hercegnőkről van szó, akiknek az egész élete főként csak annyi hogy hajszolják a szórakozást és az újabbnál újabb impulzusokat. De azért akad ilyen az idősebb kategóriából is sajnos, egyre többen. Sokszor kifejezetten személyiségzavaros és/vagy sérült egyedek, akik érzelmileg megrekedtek valami nagyon primitív és egoista szinten.

Szóval manapság a legcélszerűbb kérdés nélkül ignorálni és otthagyni őket, amint leesik hogy mi a helyzet.

máj. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnőjét szoktam megdugni ilyenkor, és nem vicc. Mert megérdemli az ilyen.
máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Nincstovább válasza:

Na jó #5-ös, azért vannak ám férfiak között is érdekes egyedek xD

Akinek a 0-24 se elég, meg levegőt nem kapsz tőle, sőt arra is engedélyt kell kérni, mert ha nem akkor megy a durci xD Ha mersz aludni vagy bealszol és nem írsz vissza, akkor már biztos mással írogatsz xD

Tudnék mesélni, arról is, hogy szoknyát nem vehettem fel, mert elvileg “nem áll jól”, vagy nem mehettem szórakozni, mert akkor már biztos mással kefélek xD Ahol a smink (ami egy kis szempillaspiráli meg ajak balzsam) meg a parfüm tabu volt és amikor azt mondtam előnyös lenne felkeresnie egy pszichológust, akkor rám fogta, hogy tutira kefélek a legjobb haverjával, mert ő is mondta már ezt neki xD Jelzem a sráccal sosem találkoztam és soha a büdös életben nem is beszéltünk egy szót sem xD

Szóval mindenkinek mást jelent ez a hanyagolás :)

máj. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
keresek olyat, aki nem csinál ilyeneket.
máj. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!