Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Nők! Ha megismerkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Ha megismerkedtek egy férfival, aki az elején pozitívnak mutatja magát, majd utána folyton csak panaszkodik, de veletek sose foglalkozik, nem csalódtok nagyot?

Figyelt kérdés
És hogyan reagáljátok le ezt a csalódottságot, hiszen egy hamis arcot mutatott...
2014. márc. 19. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazából úgy reagálom le, hogy csalódott leszek
2014. márc. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ezt közölnéd is vele?
2014. márc. 19. 07:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Mutass egy embert, aki a kapcsolat elején nem mást mutat :D Ha őszinte vagy, nincs esélyed, ezt remekül elérték a csajok a túlzott, irreális elvárásaikkal.
2014. márc. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát ja közöld vele neked pasi kell vagy egy rinyagép akit pátyolgathatsz?
2014. márc. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem.Ha úgy érzem ér annyit, hogy megmondjam a véleményem,akkor leoltom, hogy nekem ne panaszkodjon már,mert csak engem is lehúz.Ha ennyit se ér, akkor csak szimplán nem tartom vele a kapcsolatot.
2014. márc. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

direktbe nem mindenki mutat mást. csak másképp viselkedünk, ha az időjárás-suli-zene-partyzás a téma, mint mikor mélyebb témákra kerül sor, és kimutatjuk, hogy valami miatt szomorúak vagyunk.

ettúl függetlenül aki hamar sokat panaszkodik, attól azonnal elmegy a kedvem. lehet, hogy finoman felhívom rá a figyelmét, hogy ez neki se annyira jó, meg nekem is elrontja a kedvem, de rendszeresen nem fogunk találkozni azután, az tuti.

2014. márc. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hú, én szerintem nem szólnék rá direktbe, nem vagyok az óvónője, hogy megmondjam, hogy gondolkodjon. Inkább elhagynám, nem tudok vonzódni a folyton panaszkodó, negatív emberekhez.
2014. márc. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!