Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy ferfiaz életembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsani1991 kérdése:

Van egy ferfiaz életembe Találkoztunk már többször,jól elvagyunk olyankor. Ha együtt vagyunk olyankor folyamatosan bújik,puszik,mondja sokat,hogyszeret.Na de mikor elválunk utána nem is keres.Alig ír vissza nem tudom hová tenni.Mi lehet szerintetek?

Figyelt kérdés
jún. 4. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem szeret írogatni.
jún. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezzel a nem ír 5 percenként, meg nem küld szivecskéket, meg nem vette fel a telót, mi van most hisztivel üldözitek el a pasikat! Attól, hogy te unatkozol, nem kell túlagyalni mindig, mindent. Attól, hogy együtt vagy valakivel, még forog a Föld, nem szereti senki ezt a túlságos ragadósságot!
jún. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a gond ,hogy nem ír 5 percenként hanem ,hogy napokig semmi 🤦🤷
jún. 4. 09:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha napokig egyáltalán nem keres, akkor tök egyértelmű, csak "elővesz", mikor úgy tartja kedve, kuka. Nyilván nem kell egymás seggébe lenni állandóan, de egy komoly párkapcsolat esetében az alap, hogy kommunikálunk a másikkal. Lépj tovább!
jún. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is simán tudom mondani bárkinek, hogy "szeretlek"!

Viszont ha szex után napokig nem keres....


Felejtős, csak kihasználja hogy naiv vagy.😕

jún. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet... a férfi oldaláról :)


De mindegyikünknél mások az okai ennek a viselkedésnek.

jún. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Férfiként,

Amikor veled van veled érez, amikor nem vagy vele akkor nem érez.

Más dolgok vannak jelen azokkal foglalkozik.

Ettől még szeret.


vagy

használ.


Mondja hogy szeret, ez megmutatkozik bármiben? Gondoskodik rólad, amiket te tennél vennél stb azokat megteszi előzetesen kérdéssel vagy kérés nélkül?

jún. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Amikor együtt vagyunk akkor enis azt érzem rajta ,hogy szeret.. Gondoskodik rólam, odafigyel rám,mindent meg tesz és nem kell kérni semmit sem. Ezért nem is értem ezt az egészet ,hogy miért van 🥺 Remeg ha hozzám ér,zavarban van ilyen apróságok. De hogy ilyenkor mi történik fogalmam sincs.😩
jún. 4. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!