Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ellaposodott kapcsolatnál mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellaposodott kapcsolatnál mi alapján döntöd el hogy mikor szakítasz?

Figyelt kérdés

Baromi nehezen veszem rà magam, mert a szívem még hozzà köt, de hát muszáj, mivel semmi sem változik

Kitűztök magatoknak egy dátumot, hogy mondjuk november 16-ig? Vagy eldöntitek, hogy jó, akkor csütörtökön túlesek rajta?

Nekem nagyon nehéz tartanom magam a döntésemhez, az utolsó pillanatban mindig visszatáncolok, nem tudom már, miylen taktikát válasszak magamnak. Tudtok tanácsot adni?


tegnap 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell taktika. Minél előbb beszélj vele arról, hogy miért nincs változás, akarja-e, tesz-e érte, vagy egyáltalán min/kin múlik az egész.
tegnap 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj meg ezért de ilyenkor mondják, hogy még nem fáj eléggé.


Ha már eléggé fáj akkor lépsz egyböl.

tegnap 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem akarja, amikor felhozom az a válasza hogy ő nem érti mit akarok tőle, és ezek csak nekem problémák, szóval ezen már túl vagyunk.


Igen kettes, talán. De azt meg nem akarom megvárni, így is túl régóta megy ez. Viszont gyengének érzem magam, amin valahogy muszáj lenne túllépnem.

tegnap 20:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan barátod akivel élőszóban meg tudnád ezt beszélni,ugy azért csak más.

Ha így áll hozzá akkor én egy percet sem várnék tovább. Túl rövid az élet ahhoz, hogy ilyen helyzetekbe beleragadjunk.

tegnap 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nincsenek kétségeid, akkor tudsz azonnal szakítani. De lehet, hogy addig húzod-halasztod ezt a savanyú hozzáállást, hogy fogja magát és megunja. Majd ő kidob, ha te nem mered őt.
tegnap 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi a konkret problema? Hogy probaltad vele megbeszelni? Ezutan hogy probaltatok meg megoldani? Nagyon nem mindegy egyik valasz sem.
tegnap 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"ő nem érti mit akarok tőle, és ezek csak nekem problémák"

Akkor már semmi dolgotok egymással.

tegnap 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Te is az a típus vagy, aki inkább kínlódik évekig, de nem mer lépni.

Ettől függetlenül vége lesz, mert vagy kidob ő, vagy lesz egy akkora törés, ami után nem lehet már folytatni.

tegnap 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!