Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Már nem szeret, igaz? Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeret, igaz? Szerintetek bekeményítsek?

Figyelt kérdés

Majd 4 éve vagyok a párommal. Már nem tudunk másról se beszélni, csak hogy én mi mindennel vagyok elégedetlen. Úgy érzem, hogy ennyi idő után (főleg hogy saját lakása van) már összeköltözhettünk volna, van mindkettőnknek munkája, én egyetemre is mellette. Teljesen mások az igényei mint nekem, már az is sok neki ha szexis fehérneműben várom és táncolok neki, mit várhatok én virágot vagy hogy elvigyen egy romantikus vacsorára, ő ellene van mindezeknek és főleg ebből fakad a vitánk. Már a szexben is lassan csak én mászok rá. Olyan mint egy gyerek, ha a szüleinek kell valami ugrik, a haverjai a mindenei.


Szerintetek bekeményítsek? Ha azt mondanám neki,hogy nekem egy érett férfire van szükségem, aki megadja a tiszteletet a nőnek, bókol, alapvető dolgokat teljesít(virág, stb, mert szerintem ez alapvető dolog), aki tesz azért hogy nőnek érezhessem magam. Ha ő erre nem képes, nem hajlandó, és leráz azzal a szöveggel hogy nem ilyen típus, akkor ballaghat olyan nőhöz akinek sokkal kevesebb igényei vannak.



2015. jún. 6. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Te :D Nagyon kemény vagy :D Feltetted a kérdésedet még egyszer,és a válaszomat bemásoltad a második felébe :)
2015. jún. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, ez a kérdés nemrég volt:D
2015. jún. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!