Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha hibaztal es emiatta no...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hibaztal es emiatta no szakit veled mit teszel?

Figyelt kérdés

Hagysz par hetet h kenyugodjanak a dolgok aztan felkersed?

Netan beletorodsz es hagyod a francba?

Van ilyenkor buntudat vagy frusztracio bennetek?


ma 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy valóban hibáztam-e vagy csak hibáztatva vagyok valamiért.

Abban az esetben, ha belátom, hogy valóban hibát követtem el, akkor lesz ami lesz alapon azért írok pár sornyi bocsánatkérő levelet. Aztán nagy reagál, vagy nem.

Ha viszont csak egy mondvacsinált indok miatt szakít a másik és még engem állít be hibásnak, akkor semmi értelmét nem látom a további kommunikációnak.

ma 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogyha ok nélkül avagy kisebb mértékű hiba miatt szakít, akkor hagyom a francba.


Hogyha tényleg hülye voltam, akkor bocsánatot kérek és elfogadom a döntését.

ma 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Párom egyből rájött, hogy hülye volt. Békés szakítás volt, nagyon megakadt a kommunikáció, és nem láttam más kiutat. Pár óra múlva keresett, és kért, hogy beszéljük át újra. Úgy éreztem nincs értelme. Kértem időt, 2 hét múlva átbeszéltük, és azóta jobb az egész, randizgattunk és újra egy pár vagyunk. Azóta mindketten tudjuk, hogy nem szabad eddig süllyedni hagyni a hajót.

Nem bánom, hogy így alakult.

ma 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!