Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szerezzem vissza a nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a nőt ? Sokat hibáztam de szeretném vissza szerezni !

Figyelt kérdés
az utobbi idöbe elhidegültünk kevés volt az idönk egymásra. 2 honapja szakitottunk én többször is kerestem eredménytelenül annyit kért hogy lépjek tovább ezt nem fog müködni köztünk. személyes találkozora se volt lehetöseg. én tiszta szivemböl szeretem . vagy hagyjam inkább menni ?
2021. márc. 12. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem te is tudod, hogy mi a helyes valasz.
2021. márc. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Engedd el.
2021. márc. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem akarja, akkor sehogysem tudod visszaszerezni.
2021. márc. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy, zárd le, lépj tovább, legközelebb figyelj jobban párodra!
2021. márc. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarja, akkor nincs tovább. Tartsd ezt tiszteletben
2021. márc. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos igen. Én is ezt érzem . Rengeteg bennem a tüske amit meg szerettem volna beszélni . És igazábol ez bánt a legjobban hogy még erre se volt hajlandó . nyilvan már nem voltunk együtt de elég egyoldalu volt ahogy ö csinalta . Köszönöm mindenkinek .
2021. márc. 12. 13:24
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"erre se volt hajlandó"


"Rengeteg bennem a tüske amit meg szerettem volna beszélni"


Itt nincs mit megbeszelni. O mar mondta, hogy nem, akkor nem.

2021. márc. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne tudni, milyen hibákat követtél el, hogyan viselkedtèl, mit mondtàl neki szakítás után, egyértelműen utaltál-e rá, hogy bocsànatért esedezel, vagy ezt adtad elő, hogy meg akarod beszélni, mert sok benned a tüske? Mert elég nagy különbség van a kettő között.

Ha lenne egy exem, aki hibát hibára halmozott, és utólag is azzal jönne, hogy ő benne sok a tüske, hát én se lennék rà kíváncsi.

Én a helyedben őszintén leírnàm neki egy hosszabb üzenetben, hogy miben hibáztam, és bocsánatot kérnèk.

2021. márc. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Itthon nagyon rosszul kerestem ezért kimentem külfödre hogy elöbb tudjunk lakást venni . keveset találkoztunk . ezutan mondta hogy vagy haza jövök vagy vége. hát vége lett én féltem hogy nem lesz munkám és ugyan ugy vége lesz . én probáltam felvenni vele kapcsolatot cserébe csak üvöltött és ugy halottam találkozott 2 hétrerá másik fiuval. ezekután probáltam hogy üljünk le tisztázzuk dolgokat nem akarta. csak annyit mondott 3.hétben hogy lépjek tovább mert ö már megtette . földön csusztam mint egy féreg még se volt elég de személyesen nem szeretne találkozni és cserébe minden honnan letiltott. ugy ennyi volt az én hibám hogy jövöképet nem tudom elképzelni 180e nettobol.
2021. márc. 12. 14:59
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem nem úgy tűnik a stílusodból, hogy bocsánatért esedeznél. Inkább olyan, mintha az igazadat próbálnád bizonygatni. Így valóban fölösleges keresni, ha tovàbbra is saját magadat próbálod igazolni.

Szakított, nem ismered el valójában, hogy elhanyagoltad, akkor mit akarsz?

2021. márc. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!