Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mással is megesett ilyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is megesett ilyen, álmában hívott valakit?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátommal aki toxikus ember volt, de hosszú időn át az életem része volt, megszoktam, gondolom, ezért történt ami történt, azóta félek magamtól!

Az történt hogy egy ejjel hallom, hogy hallózik a telefonomba, de olyaj álmos voltam hogy visszaaludtam. 10 percig voltunk vonalban, láttam masnap reggel.

Kiderült, hogy messengeren én kezdeményeztem a hívást, nem tudom hogyan mert telefonom kódolva van es a messengerem nem volt nyitva! You tubeot néztem utoljára!

Nagyon szégyellem magam, mert biztos pont a nőjénél volt, es a nője tudott rólam, es együtt szervezkedtek ellenem, tehát nem volt gond felvennie!

Nem tudom amíg vonalban voltunk mit mondhatott, még jó hogy 10 percet tartott csak, valamire halványan emlekszem hogy megébredek és lenyomom a hívást, gondolom beszelt hozzam es felébredtem de vissza is ájultam!

Azóta leblokáltam hogy ilyenne forduljon elő es töröltem a chattjét, hogy ne még forduljon elő!

Mar arra gondolok, hogy a tudatalattim vezérelte az egészet, mert megszoktam a barátom.

Azóta félek, mi lesz, ha más dolgokat is fogok csinálni?


ma 07:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem más volt.


Hajnalban altalában megébredek arra hogy az also szomszed telefüstölte a lakásom es kelnem kell huzatolni vagy valami vagy megfulladunk.

Mivel rendszeres igy már rutinbol kelek ébredek sokszor hajnal 2 kor huzatolás aztán becsuka minden.


Es újabban ezt màr ugy csinálom higy alvajárva..ekkir ijedtem meg magamtol.

Mert volt olyan hogy ejszaka lefekudtem aludni szelloztettem mindent nyitott ablakoknál, erkelyajtonál, reggel 6 kor meg arra keltem hogy minden csukva zárva kilincsre magátol...totál kiesett a hajnal abszolut nem volt meg..


Ennyi erovel johogy főzni nem kezdek alvajárva amit reggel

6 kor vennék észre..


Meg olyan is volt hogy gyalog minden nap ugyanazon az utvonalon megyek meloba meg vissza. Es az egyik utszakasz teljesen kiesett. Csak azt vettem észre hogy bakker már az utcámban vagyok.. kb 10 perces utszakasz esett ki átkelőhelyekkel egyutt.

ma 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Meg tudom érteni!
ma 07:35
 3/8 A kérdező kommentje:

Az új alsószomszédom sajnos nálam is füstöl, a fürdőszobában és feljön a füst olyan a fürdőszobám mint a hamutartó!

Olyan a szag sokszor.

De nem tudok mit mondani, mert a tini lányom meg ajtókat csapkod és hisztizik, úgyhogy befogom a szám és hajtott fejjel járok!

ma 07:44
 4/8 anonim ***** válasza:

A rutinok szokások olyan szinten beépulnek hogy már tudat (vagy felébredni) se kell hozzá ugy csinálja az ember. Baromi ijeszto. Mert ki tudja milyen szokásom lenne aztán amirol nem tudok de csinálom.

Meg azt se tudom autóuton atkelésnél akkor szétnéztem e egyáltalán, ha agyilag ott se voltam...


1.voltam

ma 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk az also szonszed neha olfalt cigizik akkor valahogy nem felénk száll. Jo lenne ha állandoan oldalt állna nem az erkélye közepén. Viszont annyira gxöker ember hogy en meg ha szólnék neki akkor 100 hogy akkortol direkt allandoan cigizne középen.

Sőt egx időben füstölőzni is kezdett. Es ezek nem az hogy szépen elszáll hanem töménxen beáll hozzám hogy vágni lehet es alig lehet kiszellőztetni is.

Akkor is ugy voltam vele a füstölőert ha szólnék akkor 100 hogy 3 at is meggyújtana direkt. Igy meg kivártam míg megunja..

Hál eg vagy elfogyott a füstölője vagy már lesz.rja, mert az már nincs.

(1)

ma 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az hagyján én kocsival járok dolgozni és van, hogy nekem is kiesik egy-egy útszakasz. Félelmetes.
ma 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen kocsisat itt is olvastam én is. De azt valahogy úgy írta le a srác hogy egyszer hamarabb kanyarodott le mint kellett volna, de végigment az úton aztán vagy visszafordult valahol vagy kerülővel de hazajutott.


Aztán másik nap érdekes de nem volt meg az út, ahol korábban lekanyarodott. Nem is lehetett lekanyarodni..


Ő se vágta mi van🤣

ma 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szóltam nagynénémnek aki nálam lakik, hogy ha máskor lát aludni, vegye ki a telefont a kezemből!
ma 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!