Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megesett hogy exeddel csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megesett hogy exeddel csak azert tartasz kapcsolatot, hogy ne legyen nehéz? Hogy bírtál leválni?

Figyelt kérdés

2022. jún. 19. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Igen. Megsínylettük a szakítást, kellett egy átmeneti időszak. Korábban éjjel-nappal együtt voltunk, éles váltás lett volna a no contact. Lassan leszoktunk egymásról, azóta már mindjetten ismerkedünk
2022. jún. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

En is ezt csinálom, személyesen már szinte kapcsolatot sem tartok, csak videocset(ő békülni akar, én nem), és minden egyes alkalommal csak azért esek vissza, mert beáll valami csend. Azaz ha teljesen lenullázom a kapcsolattartást, nem ír nem hív, es senki más nincs akit érdekeljek, aki velem törődik, szeretet senkitol nem kapok akitol igényem lenne rá, senki nem kérdez ellenőriz, hol vagyok mit csinálok, jol vagyok e, a telefonom néma csendben mint vmi temetőben, és egyedül vagyok elveszve a nagyvilágban, pasikkal nem is merek csetelni, sem mert szabalyosan bántalmazásnak élem meg amikor nagypofával szexre hajtanak vagy a fenekem dicsergetik meg ilyen taplók, azaz amikor rámtör a csend és gyász, es megcsippan a telom es Ő hív ír keres, szinte igy veszem fel mint ahogy fullado kap a mentőkötél utan.

És igy mindig visszaesek

De megint lerázom.

Es megint az a "csend" amivel jön a depresszio, "halál".

Ezen a ponton esek vissza MINDIG.

2022. jún. 19. 11:09
 3/8 A kérdező kommentje:
*szinte úgy veszem fel
2022. jún. 19. 11:14
 4/8 A kérdező kommentje:

Van ez a hatalmas ellentét ami miatt visszaesek


Neten pasik aláznak kiröhögnek szexre mennek

Ha ezt kihagyom, akkor meg senki le se sz.r, semmi szeretet törődés nincs


Ezekkel.ellentetben meg felhív a barátom és ujra elmondja konnyes szemekkel is hogy szeretlek imádlak gyere vissza, nem tudom mit tegyek.(legutobb azt mondta hogy már inkább majd elrabol annyira akar erinteni illatom érezni nem birja hogy cyber baratom csak belepusztul(nem szexrol van szo, hanem embertelen szinte már amit csinalunk))

2022. jún. 19. 11:18
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ide kár írni bármit is. A kérdező csak rinyálni akar.
2022. jún. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tiltdse mindenhol. Életedből zárd ki, amíg benne van addig csak szenvedsz és nem tudsz továbblépni
2022. jún. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, szakítás után még kereken 1 évig tartottuk titokban a kapcsolatot. Még közös nyaralásra is mentünk. Addig amíg meg nem bántott újra. Letiltottam mindenhonnan, és szerencsére rá 2 hónapra az életembe sodródott egy olyan ember akivel szerelem volt első látásra, és pikkpakk elfelejtettem az exem. De amíg nem volt más addig nyűglődtem rendesen.
2022. jún. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Leveltetu ***** válasza:
100%

Ha ennyire nem tudtok egymas nelkul lenni, mi a faszer nem fogadod vissza...egyertelmu, hogy te is akarod meg o is...Itt rinyalsz, hogy milyen szar az eleted nelkule, es, hogy senki le se szar....Ahoz, hogy az emberek eszrevegyenek, ahoz nem eleg, hogy ulsz a szobadba es varod a taplo baratod irogatasat a telefonodon..

Dobd ki azt a szart, ulj fel egy biciklire es tekerj, ulj be egy konyvtarba es olvass, es igy tovabb. Az elet nem a kib!szott facebookrol/instarol/twitterrol szol hanem arrol hogy elvezd minden nap azt, hogy kimehetsz a termeszetbe az utcara, beulhetsz egy kavezoba olvasni egy konyvet egy udito/kave mellett.stb stb

Az ertelmes emberekkel szemelyesen tudsz eszmecseret folytatni es nem online vitatkozni.


Legy bator, ismerkedj hus-ver emberekkel meg akkor is ha sok kudarc fog erni, ebbol tanulsz.


Mikor hallom , hogy tinik csak ugy dobaloznak azzal a szoval, hogy depresszio a hajam az egnek all. Tudod te egyaltalan mi a tokom az a depresszio? Nalatok ez egy divat dolog annak a tenynek a kimagyarazasara, hogy "lusta dog vagyok barmit is tenni a sajat eletemmel, nincs obizalmam, egy rakatt szar vagyok es baszok ra tenni ellene, inkabb azt mondom mindenkinek, hogy depresszios vagyok, hadd sajnaljanak igy nem kell dolgoznom az elismeresert,a figyelemert a torodesert hiszen az sajnalatbol jar"


Picinyem...ha szar az eleted, valtoztass rajta! Senki sem mondja , hogy konnyu lesz, sot ha jol csinalod, rohadt nehez lesz....de amit elersz az megtanit arra, hogy fuggetlen, onallo, onbizalommal teli ember lesz beloled aki elott "leborul a vilag" mert mindenre kepes leszel amit kituzol magadnak celnak.


Mozgasd meg a segged es cselekedj...nincs ingyen keksz!

2022. jún. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!