Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha elhagy a párod, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elhagy a párod, akit nagyon szeretsz, meddig várnál rá, hogy meggondolja magát?

Figyelt kérdés
szept. 15. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
24 órát.
szept. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Semeddig; ha eljutott odáig, hogy már nem kellek neki, akkor többet ne próbálkozzon nálam, csak mert nem úgy alakultak a tervei, ahogy elképzelte vagy mert a saját érzelmeit sem tudja kezelni. Ha elhagyott, így járt, részemről nincs második esély.
szept. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Néha hallani olyat, hogy 1-2 év után is visszajönnek.

Ezért is kérdezem.

szept. 15. 21:59
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#3

Én meg egyetemen hallottam olyat, hogy a srác a 30 tételből csak 1-et tanult meg és pont azt húzta ki. De ettől még hülye lettem volna a példáját követni.


Néhány esetben előfordul, hogy elmúlik a vonzalom, az egyik fél elhagyja a másikat, és ennek ellenére 1-2 évvel később is felbukkan az ex. De ez ritka.

Amíg pedig várakozol, nem tudsz továbblépni.

szept. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attol fugg hogy miert hagyott el
szept. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem várnék rá inkább azon lennék, hogy túllépjek rajta.
szept. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Az én környezetemben több újrakezdő is van, és egy kivétellel eddig együtt is maradtak. Ez volt az oka annak, hogy én is hittem a második esélyben. Mondjuk 1-2 évet akkor sem vártam volna senkire.

Most a 2. hozzászólóval értek egyet.

Ha valaki elhagyott, az számomra azt jelenti, hogy valamilyen oknál fogva nem voltam elég jó neki. És ha ezek után később vissza is jön, akkor előbb-utóbb megint el fog hagyni, vagy a saját személyiségéből fakadóan, vagy mert pont ugyanúgy nem leszek elég jó neki. Ha mégis mellettem marad, akkor valószínűleg nem talált jobbat, én viszont nem szeretnék egy életen át a szükséges "nincs ló" kompromisszum lenni.

Ugyanakkor ott van az a tény, hogy ha elhagyásról beszélünk (márpedig a kérdésben ez áll), az olyan szintű érzelmi trauma az elhagyott félnek, hogy aki képes úgy elmenni egy kapcsolatból, ahol őt nagyon szeretik, hogy nagy ívben tesz rá, milyen károkat okoz ezzel a másik emberben, az nem érdemel második esélyt. (Más a szituáció akkor, ha közös a döntés arról, hogy a kapcsolat valamiért nem fenntartható. Ez esetben elképzelhető egy későbbi folytatás, de ilyenkor egyik fél sem vár arra, hogy a másik meggondolja magát, mindenki éli tovább a maga életét, és amint lehet, továbblép.)

1-2 évet semmiképp ne várj arra, aki elhagyott, mert később nagyon-nagyon fogod bánni.

szept. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy Hónap. Nem jöttem vele össze újra. Jobb így.
szept. 16. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan házaspárt, akik már több, mint húsz éve elváltak, de a pasi még mindig reménykedik, hogy a nő visszafogadja.
szept. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
54%
Liezonokkal zsúfolt életemben egyetlen nő hagyott el, de az nagyon megviselt. Nem vártam, hogy visszatér, de egy évig egyszerűen nem tudtam más nőre nézni.
tegnap 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!