Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért szakít ha pár nap múlva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakít ha pár nap múlva meggondolja magát?

Figyelt kérdés
Sziasztok, párom mostanában havonta egyszer szakít, költözzek el majd kis idő múlva meggondolja magát. Eddig 4szer játszotta el. Volt hogy 1 óra múlva jött mégse, volt hogy 1 nap után, legutóbb 3 nap után.Mivel együtt élünk és nem kevés cuccom van nem tudom a költözést 1 óra alatt megoldani. De odáig nem jutok el hogy dobozoljak mert látom mégse akarja. Amikor megbeszélném utána mi volt ez elvicceli, azt mondja nem mondott ilyet.
2022. okt. 3. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Meggondolatlan, idétlen emberrel vagy együtt, aki így akar a vita hevében 'odaszúrni' és fájdalmat okozni neked. Az idétlen jelzőt azért kapta, mert még csak el se ismeri, hanem elvicceli a dolgot. Ez nem normális állapot, főleg együttélésnél - a helyedben átgondolnám, van-e értelme rá pazarolni az időmet.
2022. okt. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

És neked ez kell?


Ha ezt elviseled és vele leszel akkor olyan vagy mint ő.

2022. okt. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyszer kérdeztem miért csinálja és azt mondta azért mert ez a "mindent visz lap". De nekem ez magas. Vagy szakítani akarok vagy nem.
2022. okt. 3. 10:58
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy olyan retardált mint ő akkor hagyod ott és küld el tiltsd le ne menj vissza.
2022. okt. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert élvezi, hogy hatalmat gyakorolhat feletted. Inkább az a kérdés, hogy ezek után mi a pitsának még vissza hozzá, újra és újra. Miért szeretsz lábtörlő lenni?
2022. okt. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak a lényeg hiányzik itt is,milyen jellegűek a veszekedések , min szoktatok összeveszni, milyen ember a párod egyáltalán.


Ez így nem kérdés, ez így panasz.hu

2022. okt. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Leírtam a másik kérdésnél is hogy őnbecsülés. Azért mert innen kihagyod a lényeget!! Nem fogsz más tanácsot kapni.

Kapj már észhez egy kicsitm

2022. okt. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
És ezt te tolerálod és megbocsájtod, mert...?
2022. okt. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Okés, akkor jövök és lehet kövezni.


Szóval...magam is ilyen vagyok, sajnos nagyon heves vérmérséklettel megáldva és úgy dobálóztam ezzel "a jó, akkor váljunk el a francba" szöveggel, hogy közben semmi súlyát nem éreztem, mert valójában meg sem fordult a fejemben, hogy a problémáinkra ez lehetne a megoldás.


Sajnos magamból indultam ki, azt gondoltam, a párom sem veszi fontolóra egy percig sem ezt a lehetőséget, de nem így történt.


A tanácsom a kérdezőnek az, hogy ülj le beszélni a pároddal, hogy egyáltalán mi motiválja, hogy ilyet ejtsen ki a száján....Mert könnyen lehet, hogy semmi, csak ugat mint a kutya, amelyik nem harap.

2022. okt. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az elsőnél elköltöztem volna. Miért hagyod, hogy ugráltasson, szórakozzon veled?
2022. okt. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!