Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megjavult a kapcsolat, véget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megjavult a kapcsolat, véget vetettetek neki időben, vagy maradt a rossz netán rosszabb állapotban?

Figyelt kérdés
Tudom mindenhez két ember kell, de ez már nem új keletű dolog, 2 éve könyörgöm már neki nagyon sok minden miatt és nincs változás. 20 éves vagyok, 4 éve tart a kapcsolatunk barátnőmmel. Utóbbi időben elég csúnyán viselkedünk egymással. Ő ígérget, hetek, hónapok, bizonyos dolgokat évek óta, hogy elintézi, elkezdi, változtat. Logikátlan tettei és gondolkodása is elég kiábrándító amellett, hogy céltalanul éli az életét, és még engem hibáztat, hogy miért bántom őt, amiatt mert nem csinál semmit az életével, mentalitásával. Én ingerültebb vagyok és nem vagyok már vele annyira toleráns vele. Mindig mikor megbeszélésre kerülne a sor azt mondja, hogy mind kettőnknek változni kéne, de ez egy körforgás. Amíg ő nem tesz eleget az ígéreteinek az ügyben, hogy fejleszti magát, logikusabb döntéseket hoz, sajnos nem igazán tudok kedvesebb lenni vele, hiába próbálkozom. Félek, hogy hiába szeretjük egymást, és tűrök neki attól még ez nem fog megjavulni és csak a fiatalságomat pazarlom vele, mikor egyetemista vagyok, kipróbálhatnám végre más lánnyal is magam. Nem szeretném, hogy x év múlva vissza gondoljak egy megromlott kapcsolatban, hogy basszus ki kellett volna lépjek, " ki kellett volna éljem magam, ahelyett hogy szenvedtem". Tudom túlságosan pesszimista lett a beszédem, de sajnos a jelenlegi érzéseimet tudtam kivetíteni. Szeretném, hogy megjavuljon, de a sok üres "változni fogok" ígéret után már kezdem unni az egészet.

szept. 14. 23:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, ha kilépsz ebből a kapcsolatból. Nekem sajnos 10 évembe került, mert próbáltam megértő, és segítőkész lenni, de csak a legszebb éveim teltek el változások nélkül, illetve rövid (3 hónapos - fél éves) időszakokban tűnt úgy, hogy lesz változás, aztán mégsem.

Igaz, az én párom (pasim) habituális, azaz rendszeresen visszaeső alkoholista volt, de hasonló ahhoz, amit írtál, csak rosszabb.

szept. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak így számodra (a leírtak alapján) nincs semmiféle pozitív hatása, csak negatív. Tehát ahogyan az 1-es is írta, ebből érdemesebb lenne kilépni, mert neked is csak 1 életed van, és jobb azt boldogabban élni, nem egy haszontalan semmirekellő mellett. Ha a szép szó és a türelem nem ér számára semmit, akkor az sem fog, ha otthagyod, tehát te sem. Várhat még rád ennél szebb jövő is.
szept. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!