Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor leszek túl rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor leszek túl rajta?

Figyelt kérdés

Fél éve szakított velem a barátom majd letíltott mindenhonnan.Többszőr összefutottam vele mert egy lakótelepen lakunk és voltak közös ismerőseink.Amikor elkezdek velük beszélgetni az exem félreérthető megjegyzéseket tesz rám ... hm de jól nézek ki és úgy néz rám mintha valamit még akarna tőlem miközben egyszer megjegyezte,hogy van új barátnője.Én azért ezt is megkérdőjelezem.

Miért viselkedik így velem ha egyszer eldobott?

38 N


szept. 5. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Megdugna, de nem élne veled újra.
szept. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem éltünk soha együtt!

Viszont így én nem tudom túltenni magam rajta.

szept. 5. 18:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress egy (jobb) pasit,szeressetek egymásba, az majd segít hogy hamarabb túl tegyed magad rajta.
szept. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!