Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lepjek tul rajta, el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lepjek tul rajta, el mulik ez valaha leszek meg boldog?

Figyelt kérdés

Sziasztok

utolsó reménységemben írok ide, ez az elso alkalom. Roviden, egesz eletemben maganyos voltam sosem voltak baratnoim, se parkapcsolatom. Pontosabban volt egy tavkapcsolatom ami 3 evig tartott (16-19 év), ahol csak egyszer egy even lattuk egymast, a szuleim foleg anyum nagyon ellene volt ( a fiu roma volt). Mely depresszioba estem, 5 evig konkretan iskola es munkan kivul a hazat sem hagytam el, valahogy sosem volt motivaciom vagy erom valtoztatni. 5 ev utan eldontottem hogy ismerkedem, es megismertem egy fiut ( roma) akivel majdnem egy evet voltunk egyutt. A kapcsolatban heti szintuek voltak a veszekedesek, káromkodás, lealázás - mindig az o reszerol. Voltsk szep pillanatok is, viszont most vegleg szakitott velem - azert mert egy veszekedes utan ki akartam vele bekulni es irogattam neki es hivogattam. 25 eves leszek egy honap mulva es ugy erzem ezt a fajdalmat mar nem veszelem at. Mar egyszer szakitott velem par honapja es szo szerint manikus allapotba kerultem, nyugtatokon eltem. A kerdesem az lenne, nem is tudom kerdes e ez, lesz az eletem valaha jobb leszek valaha boldog? Tudom hogy nagyon buta es marmar gyerekes a kerdes, de en oszinten ugy erzem hogy foloslegesen elek, nincs ertelme a mindennapjaimnak, hogy sosem tortenik velem semmi jo mindig csak a fajdalom. Egyebkent is gyenge ember vagyok, de mar ennyi ev depresszio, szorongas, magany utan semmi ero es bizakodas nincs bennem a jovo es a boldogsag fele. Most is visszaestem ebbe az allapotba, nem eszem nem alszom meg zuhanyozni sincs kedvem, csak fekszek vagy maniakusan jarkalok a hazban es megallithatatlanul sirok. Nem sajnaltatom magam, es tudom hogy ez nem normalis ahogy viselkedem, de elveszettnek es nagyon maganyosnak erzem magam. Voltatok mar hasonlo helyzetben, es ha igen hogy leptetek rajta tul? Kerlek ne iteljetek el, koszonom

25/L



2023. szept. 25. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Ez rajtad múlik leginkább. Tétlen ne legyél, mert a depresszió a tétlenségből fakad. Talán most úgy érzed, így maradsz, de hidd el, nem fogsz. :) Írj privátot ha gondolod, meghallgatlak.
2023. szept. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem a szar napjaimban az motivál, hogy a holnap lehet sokkal jobb. Ha esélyt sem adok ennek, csak feladom, sohasem fogom megtudni milyen életem lett volna. Persze a boldogulásért tenni kell, ez nem vitás. De bármikor találkozhatsz segítőkész emberekkel, és kerülhetsz olyan közegbe, ahonnan megbecsülést és törődést kaphatsz. Lehet, hogy ez nem holnap történik meg, feladni viszont nem szabad soha!!
2023. szept. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolgatni néha, ne csak úgy járkálj a házban. Hamarosan nagyon jól fogod magad érezni, youtube-on keress videókat, aztán járj is el valahová később. 25 éves vagy tegyél magadért hogy legyen sok boldogság az életedben.
2023. szept. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

Mindenféleképpen fordulj pszichológushoz, ez a viselkedés a szakításokkor nagyon túlzó, nem reális reakció a helyzetre, jó lenne tudni, mi az oka, hol vannak a gyökerei, és jó lenne meggyógyítani ezeket.

Ha magamból indulok ki, azt mondom, nem tiszteled, nem szereted magad, ezért olyan embereket vonzol be az életedbe, akik nem tisztelnek és nem szeretnek, és annyira görcsösen ragaszkodsz hozzájuk, hogy amikor egy rossz és méltatlan kapcsolatnak vége, akkor sem megkönnyebbülést érzel, hanem kapálózol az irányukba (holott szerintem ujjonganod kéne, hogy egy káros ember távozott az életedből).


Ha sikerül magad rendbe tenned, akkor lesz ez még jobb is. Ha nem, akkor újra és újra ugyanebben a mederben találod majd magad. Ha dolgozol rajta, akkor ki fogsz jutni belőle. Ha nem, csak sajnálod magad, akkor nem.

2023. szept. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom az eddigi valaszokat. 4es, te majdnemhogy tokeletesen megfogalmaztad a jellememet, persze nagyon sokmindenbol fakad. A szuleim foleg anyum allandoan leneztek lehordtak mindennek testileg es lelkileg bantalmaztak, na meg persze az allando egyedullet. A lerosszabb az hogy en tisztaban vagyok vele hogy amit csinalok az nem normalis. Hogy birkozzak meg a gondolattal hogy massal lesz? :( en nemtudom de ugy erzem semmi erom nincs, se erre, se osszessegeben elni.
2023. szept. 25. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!