Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 3 hónapja léptem ki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja léptem ki egy bántalmazó kapcsolatból, mikor leszek már túl rajta?

Figyelt kérdés
Még mindig kísértenek a rossz emlékek, olyankor sokat sírok. Meddig fog még fájni amiket tett velem?
aug. 30. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

A bántalmazo kapcsolatokban mivel túlélési oszton van nincs is sírás.

Nézd amikor furlt rohan az utcán egy nő, vagy kiuugrik akár az ablakon, vagy amikor az ajto elott van vki a rendorséget tárcsázza meg esetkebn gyereket menekít felhívja a szuleit nanet vagy bármi.

Készenléti állapot van.


Senki nem picsog akkor se ha betörő van a házban késsel. Mert kulonben meghal..


Kapcsolat vegeztével inkabb a reflexek" epulnek le nehezen inkabb.


Itt volt aki írta pl hogy bezárták 4 napra a lakásba is. Se telo kulcs, semmi nem volt nála. Azota is hogy vége a telefonra kulcsokra kenyszeresen ügyel potkulcsok vannak.


Más ha kopognak az ajtón még késobb is összerezzen.

Ha vki támadja akár szóban egyből átvált assszertivba hogy veletlen se legyen provokálo.


Ahol sírás van az önsajnálat es nem önvédelem. Az más.

aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy êv alatt sem sikerült teljesen.
aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Lelki terrorizálo kapcsolat utan simán ittam másiknak az imádatát rajongását szerencsém volt mert egy hanyagoló csenddel verő elnyomo pasi után pont olyanba futottam bele aki meg szinte megfolyt az imádattal. Napi 20 hívás is meg ragaszkodik tapad. Azt nagyon éltem. Minden szeretet ölelés tapadás életcsepp volt nekem a "haldoklonak feltámadni". Persze később már lanyhult a kezdeti "varázs" és normalizálódott minden.


Nem egy szakitásom volt már olyan hogy totál kikeszultem es mintha fentrol küldenék ezeket a pasikat akik pont akkor jelennek meg amikor feladtam már szinte az életem is. És hatalmas dózisokat kapok ilyenkor vissza a boldogságba.


De más kapcsán is(lehetetlen élethelyzetek) mindig jön egy megmentő valahogy teljesen random.

aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. Lehet legvégül pszichomókusra lesz szükséged.
aug. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én több kapcsolatomban is átéltem bántalmazást. Az utolsó ilyennek kb 7 éve lett vége.


Most már azért nem ez határozza meg a mindennapjaimat.

De amint lehet menj pszichológushoz, lehetőleg sématerápiába, hogy ne ismétlődjön meg ez később. Sok év mire egyenesbe jön az ember ilyen élmények után

aug. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

Én kb 8 hónapig vagy 1 évig néztem a Bihari Vikit .

Most teljesen átfordultam, nemhogy nem fáj semmi, én vagyok az aki a nadrágot hordja a házasságomban.

Túl erős lettem és túl határozott, de nekem ez kellett ahhoz hogy ne sérüljek.

Ráadásul már nincs bennem az a vágy hogy én jó ember legyek.

Nem tartozom a világnak semmivel, nincs mitől félnem, szerethető vagyok és jogom van mindenhez ami szép és jó az életben.

Ezt tanultam meg a videókból.

Ő egy olyan ember aki talpraállt valami nagyon rosszból.

Nekem is sikerült.

Nem akarom őt reklámozni, de nekem egyedül az ő videói segítettek.

Pszichológus nem, ahogyan ő mindig javasolja. Kit érdekel egy pszichológus, akinek normális élete van és soha nem élt bántalmazó kapcsolatban. Nem hiteles a számomra.

Csak olyan ember aki szintén átélte a borzalmakat . És ez a Bihari Viki !

aug. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló egy totál idióta.
aug. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!