Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hihető, hogy valaki az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihető, hogy valaki az egyik párjával agresszív, bántalmazó, míg a másikkal normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az exemről lenne szó. Bántott lelkileg, megcsalt, majd amikor kidobtam, akkor lökdösött, megpofozott, mert nem voltam hajlandó "megbeszélni a dolgokat", hanem döntöttem már. Szerinte én ok nélkül dobtam, és nem lehet büntetlenül olyat csinálni a másikkal, hogy megbeszélés nélkül kész tények elé állítom több évnyi együttélés után.

Azóta van egy új barátnője, rendes lánynak tűnik, így szeretném figyelmeztetni. Meg is beszéltem vele egy találkozót.

Viszont nem tartotta titokban. Rámírt már az exem legjobb haverja, és közölte velem, hogy tudjak róla, hogy gonosz és ostoba vagyok, és semmi értelme a lánynak tömni a fejét, mert ő egy másik ember, emberileg köszönőviszonyban sem vagyok a szintjével, minőségével, és az exemnek is teljesen másik arca jön előt mellette. Szóval ha én ezt elrontom, akkor azt vissza fogom kapni az élettől. Hosszan elemezgette, hogy miket mondott neki az exem, hogy én hogy tiportam a férfiasságát, megaláztam, ribiskedtem, öntudatoskodtam stb.

Persze egy szó nem igaz ezekből.

A lánnyal beszélni szeretnék továbbra is.

A kérdésem pedig az, hogy létezik-e valóban olyan, hogy egy ember az egyik párját bántja, megenged magának mindent, de a következővel meg példaértékű a viselkedése?

Én nem így ismerem az emberi természetet.



2023. ápr. 7. 16:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg vele is olyan lesz előbb-utóbb. De erről nem fogod tudni meggyőzni a nőt, ha csak nincsenek orvosi vagy rendőrségi papírjaid.
2023. ápr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem kizárt h változna.

Exemről tudtam, hogy az ő exével hogy viselkedett. Verte, csalta...

Ennek ellenére, mert naív szerelmes tini voltam, összejöttem vele. 5 évet voltunk együtt, 3 évig szép is volt az egész. Utána kezdődött hogy erősen megfogott, mindenért ordított, pofonvágott, megvert, megerőszakolt. Szép sorjában. Közben megcsalt nem 1x, mint utólag kiderült. (Én voltam a hülye, hogy nem léptem le. Túl naív és szerelmes voltam).


Azóta lett egy új barátnője. Anya ismeri, szoktak beszélgetni. Anyának előadta milyen boldogok, mennyit változott a párja stb stb (nem tudja, hogy anya majdnem a párja anyósa lett).

Eközben benn vagyunk egy babás csoportba mind a ketten, nem győz panaszkodni, hogy a párja hogy lenézi, kihasználja, gyanakszkk hogy csalja, multkor már írta, egy pofon is elcsattant.

Szoval lehet mesélni ezt bárhogy.

2023. ápr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A jellem nem változik.
2023. ápr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%

https://www.youtube.com/live/Aapl7jc8K5Y?feature=share



Ezeket hallgassa az uj csaj es sajat maga fogja felismerni,h az exed egy narc!!!!!!


En mar a leirasodbol felismertem a ferget!! Sajnaak nagyon!! En hiszek neked.

2023. ápr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Előbb-utóbb vele is ilyen lesz.

Viszont neked meg ebbe nincs beleszólásod, a csaj szemében is te leszel a gonosz, mert ha még tart a "love booming" akkor biztos hogy egy szavadat sem fogja elhinni, és azt hiszi csak vissza akarod szerezni.


Én se hittem volna el ha exem valamelyik exe mesélni kezd...

2023. ápr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az agressziót nem a másik ember hozza ki az adott személyből, hanem a személyisége olyan. Ha én nyugodt ember vagyok, akkor egy idiótát is tudok nyugodtan kezelni, és nem emelek rá kezet még akkor sem, ha kihoz a sodromból.

Aki agresszív, az meg agresszívan fog reagálni a legapróbb ingerekre is.


Az a baj, hogy ilyen esetekben nem nagyon tudsz mit csinálni, így majd rájön a lány magától sajnos.

Anno én is hasonló szituációban voltam. Egy agresszív kollégám, akit láttam megpofozni a barátnőjét, összejött utána egy ismerősömmel. Felhívtam, megmondtam neki, hogy nem bánt szépen a barátnőjével. Megköszönte hogy szóltam, de ennyi. Nem hitt nekem, éreztem. Utána pár hónapra rá csak szakítottak :D

2023. ápr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az új nővel is ilyen lesz.


Viszont én tapasztalatból írom, hogy rosszul járhatsz, maradj ki ebből. A csaj lehet nem is fog hinni neked, valószínű szerelmes, mindent elhisz amit az exed mond neki, és még te leszel a hibás.

2023. ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
A férjem sosem volt agresszív az exével, viszont az utolsó évük nagyon rossz volt, állandó veszekedések, kiabálások, szemétkedés egymással. Mikor mi összejöttünk, az exe többször felhívott, és figyelmeztetett, hogy vigyázzak vele, mert milyen szemét ember, és hogy viselkedik sokszor. Nem hittem neki. 12 éve vagyunk együtt a férjemmel, soha nem üvöltözik, szemétkedik velem, vannak kisebb veszekedések, de a mai napig nem tapasztaltam azokat a dolgokat, amiket az exe előadott.
2023. ápr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%

Is-is.

Nem minden férfi mellett vagy te ugyanaz a nő.

Nem azt mondom, hogy egyáltalán nem lesz bántalmazó eleme, de lehet, hogy a másik nőt nem üti meg, "csak" lelki terror lesz. Lehet, hogy őt még (!) nem csalta meg.

Ezért az is elég valószínű, hogy neked nem fogja elhinni egy szavadat se.


Ha mindenáron beszélni akarsz vele, akkor ne azzal kezdj, hogy téged megvert. Hanem kérdezz rá, hogy vele hogy bánik, hogy viselkedik, jól érzi-e magát vele. Innen indíthatsz azzal, hogy örülsz, hogy megváltozott, és esetleg mondasz pár dolgot, hogy veled milyen volt. Aztán mondd, hogy reméled, hogy mellette tényleg jobb ember az exed, és sok boldogságot, stb. Utána csak annyit a végére, hogy nagyon szimpatikus, és ha van kedve beszélgetni csak úgy, nyugodtan keressen.

Te viszont innentől ne írj neki meg ne keresd. Ha az exed rosszul bánik vele, vagy keres ő, vagy csak szakít.

2023. ápr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Egy passzív agresszív személy egy nálánál dominánsabb személlyel szemben meghúzza magát, de egy nálánál szub, alárendeelődő személlyel szemben domináns, uralkodó tud lenni.
2023. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!