Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hihető, hogy valaki az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihető, hogy valaki az egyik párjával agresszív, bántalmazó, míg a másikkal normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az exemről lenne szó. Bántott lelkileg, megcsalt, majd amikor kidobtam, akkor lökdösött, megpofozott, mert nem voltam hajlandó "megbeszélni a dolgokat", hanem döntöttem már. Szerinte én ok nélkül dobtam, és nem lehet büntetlenül olyat csinálni a másikkal, hogy megbeszélés nélkül kész tények elé állítom több évnyi együttélés után.

Azóta van egy új barátnője, rendes lánynak tűnik, így szeretném figyelmeztetni. Meg is beszéltem vele egy találkozót.

Viszont nem tartotta titokban. Rámírt már az exem legjobb haverja, és közölte velem, hogy tudjak róla, hogy gonosz és ostoba vagyok, és semmi értelme a lánynak tömni a fejét, mert ő egy másik ember, emberileg köszönőviszonyban sem vagyok a szintjével, minőségével, és az exemnek is teljesen másik arca jön előt mellette. Szóval ha én ezt elrontom, akkor azt vissza fogom kapni az élettől. Hosszan elemezgette, hogy miket mondott neki az exem, hogy én hogy tiportam a férfiasságát, megaláztam, ribiskedtem, öntudatoskodtam stb.

Persze egy szó nem igaz ezekből.

A lánnyal beszélni szeretnék továbbra is.

A kérdésem pedig az, hogy létezik-e valóban olyan, hogy egy ember az egyik párját bántja, megenged magának mindent, de a következővel meg példaértékű a viselkedése?

Én nem így ismerem az emberi természetet.



2023. ápr. 7. 16:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen exem. Csak elöbb utobb kimutassa a foga fehérjét. Bántott verbálisan is és fizikailag is. Végülis szakitottam vele. Össze jött egy másik lánnyal. Teljesen normálisan bánt a lánnyal.. Pl olyan dolgot csinált azzal a lánnyal amit velem soha nem akart. Pl sielni. Én hivtam sokszor de velem soha nem akart menni. A csajjal meg posztolgatta hogy sielni vannak ausztriába. Teljesen féltékeny voltam a kapcsolatukra. Aztán a fülembe jutott hogy vele se bábik jobban.
2023. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha téged bántott lelkileg és fizikailag is, akkor idő kérdése és az új lányt is bántani fogja, kutyából soha nem lesz szalonna. Ne akarj segíteni, mert nem tudsz, mindenki a saját kárán tanulja meg az életet, sajnos vannak akik nagyobb tanulópénzt "kell kifizessenek". Segíteni, akkor fogsz tudni, ha megtörtént már a lánnyal az ami veled is és segítséget kér tőled. Kéretlenül nem szabad segíteni senkinek, mert az megbosszulja magát. Szerintem ne folyjál bele.
2023. ápr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!