Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Párkapcsolatnál vagy barátságn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatnál vagy barátságnál nagyobb az esély hogy szakítás lesz?

Figyelt kérdés
Tehát melyik az esélyesebb ami megszakad egy barátság vagy egy párkapcsolat
szept. 1. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt nem lehet így megmondani.

Mind2 esetben vannak dolgok amik miatt meszakad a dolog.

szept. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem más a minimum elvárás egy barátsághoz és egy párkapcsolathoz.

Egy párkapcsolatban a másik személy felé nagyobbak az elvárásaink mint egy barátunk felé, találkozások mennyiségében, kommunikáció mennyiségében, az érzelmek kifejezésében.

Pl. Ha egy barátommal 2-3 hónapig nem találkozok, akkor csak megvonjuk a vállunkat hogy hát, sűrű volt ez az időszak és más volt a prioritás. Egy párkapcsolatban azért ez nem lenne ilyen egyszerű (persze nem egy távkapcsolat esetében)

Egy párkapcsolatban a másik személytől többet várok el, mint a legjobb barátomtól, mert nem csak annyira kell jelen lennie az életemben mint a legjobb barátomnak de még egyéb dolgonak is meg kell felelnie. Szóval én e miatt azt mondanám hogy egy párkapcsolatnál nagyobb esély a szakításra. Főleg hogy egy barátságban azért több szint is van és nem minden barátoddal bánsz ugyanúgy, bízol benne ugyanannyira, fontos számodra ugyanolyan szinten, mégis barátok vagytok. párkapcsolatban vagy együtt vagytok vagy nem.

szept. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!