Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Eldöntöttem hogy szakítok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eldöntöttem hogy szakítok, de nem tudom hogy hogyan lesz utána?

Figyelt kérdés

Elhatároztam hogy szakítok 4 év után párommal, már nem együtt csak egymás mellett élünk, mintha már semmi sem kötne össze. Az intimitás is meg szűnt közöttünk. Szinte nem is beszélgetünk egymással. Egy helyen dolgozunk. El megyünk dolgozni, haza jövünk, és mindenki elvan a kis saját dolgaival. Ha beszélgetünk is akkor az rendszerint veszekedés be torkollik.

Elakarok kötözni, de nincs aki segítsen, nem tudom hogy hova mehetnék. Az én szüleim kizárva,( már csak apukám èl, Ő alkoholista) barátaim nincsenek. Az anyukájánál lakunk. Hogyan kezdjek neki az egésznek, vidéken lakunk, mindig is vonzott Pest, de nem tudom hogy kezdjek neki. Először munkát keressek, utána albérletet, vagy fordítva? Mondjak fel, vagy már előtte keresek új munkahelyet, és csak akkor mondjak fel ha már meg van az új? Vagy keressek olyan munkahelyet ahol biztosítanak lakhatást?



aug. 20. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Miért mindenki pont Pestre akar jönni?
aug. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Gondolom ott a legegyszerubb munkát találni. Én mondjuk pont úgy vagyok,hogy egyetem miatt odakoltoztem,most ott is dolgozom,de szeretnék onnan visszakoltozni vidékre, csak munkát kell találnom.


Kérdező:

Nézd ki,hol szeretnél lakni,tájékozódj az albérlet árakrol (facebook csoportok pl),először találj munkát ott ha lehet es utána mondj fel csak! Aztan mehet az albérlet keresése:)

aug. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%

2.

nem vagyok benne biztos!

mindenki jobban járna hanem pestre jönne ,egy részt itt van a legtöbb ember sajnos inkább csökkenteni kellene ,másrészt sok az ember de a munka nem annyi amennyi az ember és a kérdező is jobban járna mert vidéken is majdnem ugyanannyi pénzt kap viszont sokkal több mindent kap belőle mert olcsóbb minden!

aug. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

csak szólok hogy három havi kaukciót kérnek egy albérletre ki tudod fizetni ?


szerintem jobban jársz ha olyan munkahelyet keresel inkább nem pesten(többnyire olyan munkahely nincs illetve a fentebb említett okok miatt vidéken több marad a zsebedben ) ahol adnak szállást is egyben.

aug. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondj fel, vegyél ki egy albérletet, keress munkát.
aug. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Pesten munkát biztos hogy találsz. Kivánnék egy albérletet vagy szobát inkább elõször és egy hónapon belül biztos, hogy találsz munkát, még válogathatsz is.
aug. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%

"három havi kaukciót kérnek egy albérletre"


Kauciót kérnek, nem kaukciót.

aug. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!