Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem letiltott facebookon....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem letiltott facebookon. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Elég hosszú sztori, előre is bocsánat. Volt barátommal eleve normális kapcsolatban voltunk, 8 hónapig. Rajtam kijöttek régebbi traumák, ez miatt önmagammal voltak bajok, amit megérzett a kapcsolatunk is, hiszti az apró dolgokon, szakított. Rá 1 hónapra felkeresett, és egy se veled, se nélküled kapcsolat tartott mostanáig, több, mint egy évig. Nyilván az alapja a szex volt, de az elmúlt hónapokban azt mondta, hogy lehetne több újra, hogy látja, máshogy állnék a kapcsolathoz, nem akar elengedni, hajnalokig volt nálam, filmeztünk, már a nálam alvás volt megbeszélve, mert az elmúlt 1 évben még az se volt. Viszont nemrég megint összevesztünk, mert mostanság nem éreztem jól magam legbelül, és mondtam neki, hogy akkor is jöjjön, ha szeretném, mert sokszor csak akkor jött, ha neki jó volt. Ezen berágta magát, személyesen emondta, hogy részéről vége, mert mindig ez van. Hiába a nagy szavak, én mondtam neki, hogy ez akkor van nálam, ha ő hirtelen a semmiből bunkó és távolságtartó lesz. Aztán az lett megbeszélve, hogy vége, és kb. 2 hét után keres és esetleg néha meglátogat. Nem keresett, én meg elgondolkoztam, hogy mennyire fájt, hogy ez így lett, meg, hogy kb. kihasznált és ezt leírtam neki. Ahogy ezt elolvasta, ő is írt, hogy ezt nem így akarta, nem akart bántani, és hogy sajálja, de letilt. Nem tudom, hogyan tovább. Vele veszítettem el, 17 évesen, így jobban ragaszkodok hozzá, de ő amennyire mondogatta mostanában, mégsem. Ő 23 éves, én 19 éves. Én 17 voltam, amikor megismertem, ő meg 21, ha ez számít.

Nagyon fáj ):



aug. 15. 12:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén, heverd ki, az idő segít.
aug. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozd fel. A leírtak alapján nagyon gyerekes, éretlen kapcsolatotok volt, amiben sokat bántottátok egymást. Ez természetes, mert ahogy mondtad gyerekként jöttetek össze, első volt neked, stb. Szerintem az ilyen tinikapcsolatok (kb. 15-20 évesig) így szoktak alakulni, vagyis az én ismerettségi körömben ez ment. De ezzel nincsen semmi baj, tanultátok belőle, hogy milyen ez, tanultatok, hogy jobbak legyetek és most meg kell tanulnotok elengedni és szakítani. Ez legalább olyan fontos lecke, mint a korábbiak.


Most fáj, és nagyon sajnálom, de a helyzet, hogy ilyenkor szépen szomorkodni kell, majd magaddal foglalkozni, barátokkal lenni, programokat csinálni, és szépen lassan felépülni. Fontos még átgondolni és értékelni a dolgokat. Mit csináltatok, mit volt jó, mi volt rossz? Mi az amit a továbbiakban nem tennél, mi az amit a másiktól elvársz? Ezek fontos dolgok.


Sok sikert hozzá!

aug. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el, most ezek után még komolyan kellene? Ennyire nem érsz semmit a saját szemedben?
aug. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Ezek a kérdések.... Jajjjjj.... Fizikai fájdalom végigolvasni, jajj.
aug. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%

Bocs, de nem olvastam végig a sztoridat.


Azért tiltott le, mert az exe vagy. Lezárt téged.

aug. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Én sem olvastam el. Az exed. Nincsen keresni valótok egymás mellett. Ő letiltott, mert szeretne tovább lépni. Javaslom, te is tedd ugyanezt!
aug. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az építő jellegű válaszokat. Mivel én nagyon szerettem őt, és úgy gondoltam, talán újra lehet a régi.Sajnos ő füvezik, így megérződik, hogy egyszer kedvesebb, egyszer bunkóbb...De, nagyon hiányzik. Igazából sokat foglalkozok magammal. Csak most lelkileg nem a legjobb, igaz, két jó barátom lett az elmúlt időszakban, akik tényleg keresik a társaságomat. Aki esetleg volt már ilyen helyzetben, meg tudná osztani, hogy vele hogy történt ez és mi lett utána?
aug. 16. 00:18
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Fogd fel, hogy ő már az exed.
aug. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%
Pl. hagyd békén mert nem kellesz neki!
aug. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Ezt meg is értem, de akkor nem értem, miért mondogatta mostanság, hogy nem akar elengedni, lehetne újra több, kötődik, és a többi...

Így nyilván békén is hagyom, hiszen írni sem tudok neki ugye, de talán így jobb...

aug. 18. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!