Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem letiltott facebookon....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem letiltott facebookon. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Elég hosszú sztori, előre is bocsánat. Volt barátommal eleve normális kapcsolatban voltunk, 8 hónapig. Rajtam kijöttek régebbi traumák, ez miatt önmagammal voltak bajok, amit megérzett a kapcsolatunk is, hiszti az apró dolgokon, szakított. Rá 1 hónapra felkeresett, és egy se veled, se nélküled kapcsolat tartott mostanáig, több, mint egy évig. Nyilván az alapja a szex volt, de az elmúlt hónapokban azt mondta, hogy lehetne több újra, hogy látja, máshogy állnék a kapcsolathoz, nem akar elengedni, hajnalokig volt nálam, filmeztünk, már a nálam alvás volt megbeszélve, mert az elmúlt 1 évben még az se volt. Viszont nemrég megint összevesztünk, mert mostanság nem éreztem jól magam legbelül, és mondtam neki, hogy akkor is jöjjön, ha szeretném, mert sokszor csak akkor jött, ha neki jó volt. Ezen berágta magát, személyesen emondta, hogy részéről vége, mert mindig ez van. Hiába a nagy szavak, én mondtam neki, hogy ez akkor van nálam, ha ő hirtelen a semmiből bunkó és távolságtartó lesz. Aztán az lett megbeszélve, hogy vége, és kb. 2 hét után keres és esetleg néha meglátogat. Nem keresett, én meg elgondolkoztam, hogy mennyire fájt, hogy ez így lett, meg, hogy kb. kihasznált és ezt leírtam neki. Ahogy ezt elolvasta, ő is írt, hogy ezt nem így akarta, nem akart bántani, és hogy sajálja, de letilt. Nem tudom, hogyan tovább. Vele veszítettem el, 17 évesen, így jobban ragaszkodok hozzá, de ő amennyire mondogatta mostanában, mégsem. Ő 23 éves, én 19 éves. Én 17 voltam, amikor megismertem, ő meg 21, ha ez számít.

Nagyon fáj ):



aug. 15. 12:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%
Csak mondta szexhiány miatt, de akadt neki közben rá valaki és letiltott.
aug. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Lehet ://
aug. 18. 15:48
 13/20 anonim ***** válasza:
66%

Egyébként jó lenne ha szembe néznél saját magaddal kérdező...


"elgondolkoztam, hogy mennyire fájt, hogy ez így lett, meg, hogy kb. kihasznált és ezt leírtam neki. Ahogy ezt elolvasta, ő is írt, hogy ezt nem így akarta, nem akart bántani, és hogy sajálja, de letilt."


Nem használt ki!



"egy se veled, se nélküled kapcsolat tartott mostanáig, több, mint egy évig. Nyilván az alapja a szex volt...mondtam neki, hogy akkor is jöjjön, ha szeretném, mert sokszor csak akkor jött, ha neki jó volt."


Te beleegyeztél a szexkapcsolatba! Hagytad, hogy használjon kénye-kedve szerint és ja TE TETTED TÖNKRE MÁSODSZOR IS a bimbózó kapcsolatot.


Ha tele vagy traumákkal NEM pasizni kell hanem PSZICHOLÓGUSHOZ járni!


NEM MÁS EMBERTŐL KELL elvárni a csodát, hogy majd megment.


Saját magad kell megmenteni!


Szépen mászkálj le róla és szakemberhez menj, ha kiheverted a traumákat és persze őt akkor ismerkedj!

aug. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ez részben igaz, kedves utolsó, de nem gondolom, hogy én rontottam el, most, sőt, legelőször sem. Hibáztam én is, de ő is. Már az első pár hónap után mindig nézelődött, fordulgatott a nők utan, mindig a haverok voltak fontosabbak, néha random bunkó lett a semmiből. Most én próbáltam megtenni mindent, programokat szervezni, alkalmazkodni, kedveskedni neki, stb. De ő neki ez sem volt jó, egy itt alvásba is alig akart bele menni, nehezen. Aztán a vége felé olyanokat is mondott, hogy ő még csajozni, nőzni akar, kipróbálni több nővel a szexet, ő még ki akar olyat próbálni, hogy buliból hazavinni egy lányt és megkefélni. Szerintem, aki szeret és becsül téged, mint férfi, akármilyen kapcsolatról és beleegyezésről van szó, nem mond ilyet egy nőnek sem. Mert én abban voltam a hibás, ha az ilyen kijelentések fájtak és meg akartam beszélni, oldani..Ejha...
aug. 18. 16:07
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyre rosszabb esküszöm. Te írtad, hogy hisztiztél stb:


"Rajtam kijöttek régebbi traumák, ez miatt önmagammal voltak bajok, amit megérzett a kapcsolatunk is, hiszti az apró dolgokon, szakított."


Miért írsz ilyeneket ha közben végig más csajokkal akart kefélni???


És te még mindig vissza fogadnád, sőt ha nem tiltott volna le könyörögnél neki te, hogy próbálja veled újra csak azért mert sajnos nincs önbecsülésed!


Te tényleg HIBÁS vagy a történetben, az első adandó komment után más csajokról ki kellett volna dobnod!


Tessék önbecsülést összekaparni.

aug. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Igen, elismerem. Valamiért nagyon a szívemben van, de haragszom is rá. Kell az önbecsülés is, igen...
aug. 18. 16:40
 17/20 anonim ***** válasza:
82%
Tiltsd le, ne nézegesd, ne oldd fel, ha netán hozzád menne zavard el. Pszichológushoz menj és tessék önbizalmat növelni!
aug. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Pszichológus tervben van, a héten megyek. Nem hinném, hogy ezek után bármikor is feloldana, vagy hogy egyáltalan írna, vagy felkeresne. De akkor biztos megy felőlem is a tiltás, ha ez véletlen megtörténne...
aug. 18. 16:56
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Első szerelem, nehéz kiheverni, de nem érdemes rá több időt vesztegetned, lesz ennél sokkal jobb is, hidd el. Az első kapcsolatomban hasonló volt a párom, eléggé leépítette az önbecsülésemet, többször szakítottunk mi is. Amikor végre végleg lezártuk, én tiltottam le, mert különben néhány héten belül mindig írt, keresett. Így sikerült valaki olyat találnom, aki nem füvezik, nem néz kocsányul más lányok után, nem mondja azt, hogy még élni akar, le akad feküdni más nőkkel is. Az exednek fel kell nőnie, de nem annyira értékes ember, hogy ezt te kivárd. Hidd el, ha egyszer nem értékelt, később se fog.
aug. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nagyon igaz kedves utolsó, köszönöm!
aug. 18. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!