Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Valóban az lenne a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban az lenne a helyes megoldás, hogy teljesen szakítsam meg ezzel a lánnyal a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom akivel egy éve nagyon jó barátok vagyunk néha lefeküdtünk tehát kicsivel több mint barátság de igazán kapcsolatot nem akart sosem ,együtt nyaraltunk ,egész nap reggeltől estig folyamatosan irkáltunk, beszélgettünk, sokat találkoztunk, közös programokat csináltunk ,tehát rengeteg közös pont és kötődés van közöttünk. Viszont most elkezdett randizgatni egy férfival ez nekem nagyon fáj, attól függetlenül hogy picit több vagyunk mint barátok szerintem. De nagyon fáj hogy így elveszíthetem és a kapcsolat nyilván le fogja építeni ezt a barátságot, nem tudom mi a jövője egy ilyen helyzetnek, nyilván mondtam neki távolodnunk kell, erre ő teljesen kiakadt hogy ezt hogy képzelem és hogy miért gondolom hogy emiatt távolodnunk kellene, viszont tényleg baromira fáj és férfiként zokok egész nap emiatt.

Sajnos nem hiszem hogy nekem valaha kapcsolat összejön mert lassan 40 éves vagyok és egy normális kapcsolatom nem volt még, egyszerűen mindig másodrendű voltam, engem lehet férfiként nem lehet szeretni de barátként viszont nagyon, nem tudom ennek az okát....


aug. 29. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, teljes mértékben.
aug. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A helyes megoldás az lenne, ha felkeresnél egy jó szakembert... mert szorongást, szenvedést okoz neked a helyzet kezelése, amit nem tudsz egyedül megoldani.
aug. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Röviden: igen.

Persze amíg nem fáj eléggé, addig hiába mondjuk.

aug. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. Te többet érzel iránta és ő nem.
aug. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!