Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan zárnátok le egy "viszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zárnátok le egy "viszonyt" anélkül, hogy a kedves harmadik ne akarja (ne tudja) a meglevő kapcsolatot szétrontani?

Figyelt kérdés

Megegyeztünk az elején, hogy csak kalandot akartunk, de a harmadik fél már többet akar, én meg nem (még ha jó is vele lenni). Félek, nehogy megmakacsolja magát, és megpróbáljon elválasztani a páromtól.

F27



2016. szept. 10. 17:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
A félrelépésben a kockázat is benne van. Így jártál.
2016. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Ki mint vet, úgy arat. Kizárólag magadnak köszönheted.
2016. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
50%
Nem hiszem, h tudnál bármit is tenni. Ez egy szar helyzet, zárd le és reménykedj, h nem lesz következménye.
2016. szept. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Noren1989 ***** válasza:
33%
Gyilkossággal...
2016. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%

Erre nemigen fogsz itt választ kapni.

Mert valaki mindig sérül egy viszonyban,nem tudod úgy lezárni, hacsak a szeretőnek is az volt a célja hogy csak szex legyen...


Nálunk a férjem exnője bosszúhadjáratot indított ellenem,és szét akart ugrasztani bennünket, holott megbeszéltük, hogy jobbá tesszük a házasságunkat, és adok egy esélyt még neki...


Hát,örülhetsz, ha könnyen megúszod,és nem tudja meg a párod sose...

2016. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%
Már akkor kell kilépni, mikor első jelek vannak, hogy a másikban alakulnak az érzések. Na akkor viselkedni úgy hogy megutáljon, kidobjon. Most már, esetleg imádkozhatsz, hogy nem akar balhét.
2016. szept. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon remélem,hogy a párod megtudja. Az ilyen gerinctelen mocsok,tetűládák nem is érdemelnek mást!
2016. szept. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
Remelem elmondja a parodnak :)
2016. szept. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Persze, tudom, mocsadék szar alak vagyok, semmi ember, meg minden.(Igaz, ez most lett így 1-1, de ez más történet.)

A kérdés nem erre vonatkozott, ezt én is tudom már.


Kedves #6, kifejtenéd? :) Jó ötleteid lehetnek.

2016. szept. 10. 18:05
 10/19 anonim ***** válasza:
89%

"(Igaz, ez most lett így 1-1, de ez más történet.)"


Szóval a párod megcsalt te meg bosszúból "visszaadtad" neki. Most meg nem szeretnéd ha megtudná a kis afférod.

De hát végső soron ez lett volna a lényeg,nem?

2016. szept. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!