Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan zárnátok le egy "viszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zárnátok le egy "viszonyt" anélkül, hogy a kedves harmadik ne akarja (ne tudja) a meglevő kapcsolatot szétrontani?

Figyelt kérdés

Megegyeztünk az elején, hogy csak kalandot akartunk, de a harmadik fél már többet akar, én meg nem (még ha jó is vele lenni). Félek, nehogy megmakacsolja magát, és megpróbáljon elválasztani a páromtól.

F27



2016. szept. 10. 17:41
1 2
 11/19 Noren1989 ***** válasza:
85%
Nem értem a lepontozást.....egyedül a halott ember nem beszél. Apukám, amikor belementél ebbe, akkor buktad a párod. Egy dühös nő (tegyük fel a szeretőd...) pikkpakk tönkre tudja vágni az életedet.
2016. szept. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%
Bár elmondaná... Mégis mit vártál? Semmivel sem vagy jobb a barátnődnél, ne hidd. Akkor is joga lrnne tudni. Amúgy meg a megcsalás nem véletlen. Itt az élő példa. Lehet folytatni, de az már nem kapcsolat.
2016. szept. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Szergej55 ***** válasza:
89%
Ha már simlis voltál, legalább bukj meg úriember módjára.
2016. szept. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
89%
Hatos vagyok. Ilyenbe bele mész, akkor nem szerelemből teszed. Tisztázni a másikkal, mit is akarsz. Párja van a nőnek, általában ő sem akar többet pár pásztoróránál. Egyedül álló nőnél, sokszor, kialakul az érzelmi kötődés. Ezt észre lehet venni mikor kezdődik. Olyankor jobb bunkónak lenni nagyon. Akkor ő fog elküldeni. Te akarod lezárni szépen, azt már nem igazán hagyják. Mivel rendes, jó pasi vagy és kellesz neki minden áron. Olyankor mennek és borítanak mindent.
2016. szept. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
94%
Ja és amúgy... Hogyan lehetne titeket elválasztani? Ő csalt, te csaltad... Közöttetek már rég nincs semmi. Nincs mit elválasztani. Két össze nem tartozó, egymást őszintén nem szerető, nem tisztelő ember vagytok. Csak mondjátok hogy jártok, de ennyi. Ez nem kapcsolat.
2016. szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
87%
Amikor félrekeféltél, ezt a kockázatot is vállaltad.Szóval pénztártól való távozás után nincs reklamáció.
2016. szept. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Elmondod te, hogy félreléptél.

Nagyobb az esély, hogy megbocsájt, főleg hő se ártatlan, és azt te megbocsájtottad.


A szerető utána már tehetetlen.

2016. szept. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
55%
Alap h szingli novel nem kezdunk. En teloszamot cserelnek, a cimed remeljuk nem tudja de a no meg Igy is bekavarhat. Van bizonyiteka? Mert ha nincs akkor tagadni kell Es ennyi.
2016. szept. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

#10. Nem bosszú, nem ez a cél, csak úgymond ezért engedtem meg magamnak ezt.

#18. Nem volt szingli, széteső kapcsolata volt/van.


Jelenleg nem tűnik úgy, hogy bekavar, tudja, hogy ezzel nem kap meg úgyse. De jobb előre gondolkozni (jóó, tudom, előre gondolkozni az elején lett volna, persze, tudom, most nem ez a téma :p )

2016. szept. 11. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!