Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit jelent ha egy lány pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy lány pár hónap ismerkedés után úgydönt, hogy nem csak vissza táncol a kapcsolatból, de még le is tiltja mindenhonnan a másik felet? Ezután teljesen elérhetetlen lesz.

Figyelt kérdés

De előtte még sokat hezitál, és látszólag bántja a dolog, és nem tudja még hogy maradjon vagy lelépjen, majd egyik pillanatról a másikra ez a döntés születik.


24N 28F



aug. 27. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Azt jelenti, hogy nem akar a másikról tudni soha többé.
aug. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Én nő vagyok és csináltam már ilyet. 2 hónapot jártunk, ismerkedtünk. Elmondtam neki, hogy nem akarom folytatni. Ő nem értett a szóból. Hivogatott , írt, először szépen, azután meg fegyegetett. Így letiltottam mindenütt.
aug. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Azt jelenti, hogy a hosszas hezitálást követően végre képes volt dönteni, aminek az eredményét, akár tetszik neked, akár nem, el kell fogadnod, mert ha nem teszed, onnantólkezdve zaklatónak minősülsz.
aug. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Azt jelenti, hogy döntött, és nem akar semmit.
aug. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%
Azt hogy akadt jobb partyja!
aug. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Semmit. Ilyen noname emberekkel kár foglalkozni is.
aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De miért esett akkor nehezére? Miért olvasott mindent a fejemre és mondta milyen nehéz neki ez, miért nem csak egyszerűen tűnt el anélkül, hogy azt látnám küzd a dologgal.
aug. 27. 19:43
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Nehéz volt neki, mert volt néhány jó tulajdonságod is. Végül döntött, mert volt néhány rossz tulajdonságod, amivel nem tudott volna együtt élni. Ne gondold túl. Megmérettél és könnyűnek találtattál. Nálad jobbra vágyik és te nem tudsz mást tenni, mint beletörődni a döntésébe.
aug. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Csak közben teljesen megváltoztam és még tudja is..

Nem zaklattam pont azért itt kérdezgetek, addig kerestem még volt helyem, utána elballagtam lehajtott fejjel, persze tudattam vele hogy ha szeretne és meggondolja magát keressen

aug. 27. 20:10
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem mindenki tud gyorsan hatarozottan donteni valamirol.

Van h sokat kell gondolkodni rajta.

aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!