Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg baj, ha szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg baj, ha szakítás után rövid idő elteltével belevetem magam az ismerkedésbe?

Figyelt kérdés

Én szakítottam. A szakítás oka az volt, hogy a rózsaszín köd elmúlásával olyan dolgok maradtak csak, amiket már nem tudtam elfogadni, éreztem, hogy nem vagyunk kompatibilisek, elvesztettem a közös jövőképet és végül kiszerettem belőle. Ez a szakítás előtt már hónapokkal megvolt, csak akkor még én magam sem voltam biztos benne, hogy mit is akarok valójában. Tehát igazából én már jóval a kapcsolat vége előtt meggyászoltam a szakítást, és a szakítással csak felszabadultam, leesett egy kő a vállamról, ami régóta nyomasztott. A szétköltözés pillanata nehéz volt, és az utána lévő pár nap is, amikor realizáltam, hogy már nem az életem része. Akkor volt egy mélypontom, ami viszont csak pár napig tartott.

Azóta újra belevetettem magam az ismerkedésbe, de kapcsolatot nem keresek, és ezt előre jelzem is mindenkivel. Egyszerűen csak jól esik szabadnak lenni, annál kezdeményezni, akinél csak akarok, azzal kalandozni, akivel csak akarok.

Baj ez? Mindenki próbálja megmondani nekem, hogy mit érezhetek, és azt próbálják belém verni, hogy még nem dolgoztam fel a szakítást és csak menekülök a gyász elől más nők ágyába.


aug. 1. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Baj lehet ha befolyásol mások véleménye annyira, hogy kérdést írsz ki. Vagyis az a helyzet, hogy vagy mégse vagy túl az egészen, illetve manipulálható vagy, esetleg nem elég neked a kalandozás mélyen legbelül jobbra-balra. Döntsd el, hogy micsoda is gubózik a háttér mögött és aszerint cselekedj. Kéne tudnod, hogy mi van elásva mélyre.
aug. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bla bla bla, ha nem vagy szerelmes, nyilván ismerkedj....


Szerintem gáznak akkor gáz, ha hónapokig hülyítetted a másikat, hogy te szereted, meg vele képzelsz mindent... ilyeneket ne csinálj!

aug. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, mert az előző kapcsolatot nem gyászolta meg az ember: nem gondolta át, hogy ő mit tett/nem tett meg érte, nem engedte el igazán a másikat. Ehhez idő kell, olyan, mint a gyászidőszak.
aug. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező te nem ismerkedsz, te csak kúrsz aztán jól van. De igazság szerint még ismerkedni se tudsz ha nem láttad, nem vetted észre, hogy nem passzoltok az exeddel (persze ő sem ezek szerint).

Ebből akkor lesz probléma ha pl. egymás után megraksz 20-30-50 nőt és kiégsz mint a lámpa, vagy valamelyik szexpartneredbe belezúgsz, de nem fogja viszonozni.

Vagy akár fogja ő, de mivel nem vagy kész párkapcsolatra, nem vagy hozzá eléggé érett így megint mellé fogsz.

Aztán megint csak szexelsz és így körbe-körbe majd egyedül maradsz MarokMarcsikával a legrosszabb esetben.

Félreértés ne essék nem vagyok a kalandok ellen ha tud megálljt parancsolni magának az ember időben, nem veszti el önmagát közben.

Ja, ha a potenciális parner valamikor a jövőben rákérdez, hogy mennyi a body countod és te hazudsz, de észreveszi lehet gond, de ha őszinte vagy szintén.

Tehát akárhonnan nézzük rizikós a szexeljünk ész nélkül mindenképp.

Az, hogy a füledbe beleültették a bogarat más kérdés.

Szerintem túl vagy rajta, te egyszerűen egyelőre párkapcsolatra nem vagy való. Csak ennyi.

aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem teljesen rendben vagy és korrektül viselkedtél. Elmúlt, lépj tovább. Ha úgy érzed meggyászoltad, nem kell már, nem hiányzik, akkor irány az új.

Igazából az a lényeg hogy tanulj belőle és hogy lezárás nélkül ne kezdj új kapcsolatot, mert az új fog sérülni.

Szerintem simán ismerkedni és csak egyéjszakázni rendben van, ha korrekt vagy és közlöd a partnerrel.


Én hosszú kapcsolat után mikor már jól voltam, cserélgették a lányok a kilincset nálam. Nem árultam zsákbamacskát, elmondtam mi van, így nem volt gond. Természetesen volt olyan aki többet akart volna, de elmondtam hogy mit szeretnék és ezt tudta.


Szóval a lényeg hogy éld úgy az életed ahogy neked jól esik, de legyél korrekt másokkal.

36 F

aug. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Ilyenkor Férfiak nem szokták rosszul érezni magukat és ismerkednek, a Rossz érzés és a gyász később jön.

Nőknél fordítva, ők gyászolnak sokáig és később nyílnak ki de akkor jól vannak.


Férfiként kefélsz és később bekerülsz ebbe a malomba ahol nem bízol senkiben és nem jelent senki semmit.

Test mindenkinek egyforma, a külső kicsit eltér de valójában majdnem lényegtelen,


Folytasd az ismerkedést nyugodtan, később fogod rosszul érezni magad.


értsd pl elkezdesz gépen játszani egy jó mód hogy hibernáld az agyad, aztán telik múlik az idő és odafagysz a géphez vagyis lekötöd minden perced... de előrébb nem vagy vele.

aug. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!